Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van igénytelen családtagod?

Van igénytelen családtagod?

Figyelt kérdés
pl.:Nekem tesóm nem most fogat,és iszonyat büdös a szája emiatt,és nagyon korpás a fejbőre is de nem asnál rá megfelelő sampont..Undorító,iába mondom neki ezeket ogy változtasson már.
2012. márc. 11. 10:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4. Lehet fogmosás nélkül is fekete lenne a foga, de legalább te próbáld rávezetni a fogmosásra valahogy.
2012. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%

Bátyám volt kegyetlenül igénytelen. Nyáron (!) sokszor 4-5 naponta tusolt le,olyan koszos volt utána a kád, hogy elképesztő. A szagáról ne is beszéljünk... Plusz ugye a fogát sem mosta rendesen.

Meg volt, hogy arra mentem be reggel hozzá a szobába, hogy egy 1,5 literes flakonban valami sárga lé van... Lusta volt éjszaka kimenni. Kitalálhatjátok, hogy mi volt benne...

2012. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
16.09 uh ez durva hogy a kólás üvegbe pisilt bele.
2012. márc. 11. 17:11
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát az volt. Anyukám mikor meglátta, kitért a hitéből :D
2012. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Erre sajnos már nem tudok mit mondani, ha valakinek szólnak, és nem hajlandó változtatni.

Valamelyik válaszoló írta, hogy a barátja nem mos rendesen fogat. Nekem is volt ilyen exem, én úgy oldottam meg, hogy mikor mentem este fogat mosni, akkor hívtam őt is. először nem akart jönni, de nevetve mondtam, hogy "jajj, ne legyél már ilyen kis igénytelen". És akkor jött, aztán rájött, hogy mennyivel jobb úgy aludni menni, hogy előtte fogat mos.

Hozzám közelállók esetében nem csinálok ügyet abból, ha szólok. De pl. az igénytelen munkatársnak már nem mondom, pedig nagyon zavaró.

2012. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!