Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van igénytelen családtagod?

Van igénytelen családtagod?

Figyelt kérdés
pl.:Nekem tesóm nem most fogat,és iszonyat büdös a szája emiatt,és nagyon korpás a fejbőre is de nem asnál rá megfelelő sampont..Undorító,iába mondom neki ezeket ogy változtasson már.
2012. márc. 11. 10:44
1 2
 1/15 KlenDie ***** válasza:
87%
Ha tesód akkor neveld már meg ember te vagy az idősebb mutasd meg neki ki az úr a háznál..
2012. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Egyidősek vagyunk.:)Hiába mondom neki,a válaszok ugyanazok.
2012. márc. 11. 10:56
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

a noverem affektal, egesz nap hulyedegeket bamul a tv-ben, sekelyes izlesu es tragar es/vagy undorito dalocskakat szokott kolteni eloadja nekunk. es allandoan hangosan bofog, ja es csamcsog.

hozzateszem mindemellett kituno tanulo, es lenez mindenkit - koztuk engem is, aki nem az o gimnaziumaba jar, mert mi "mind butak vagyunk hozza kepest". o lassan 18, en 16/L.

2012. márc. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
a húgom 5 éves és rohadnak a fogai, de nem hajlandó fogat mosni. Anyukám meg feladta.
2012. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
54%
Ehhh, az 5 éves lányom minden nap fogat mos, hófehér a foga! Az anyád a hibás, aki engedett neki első hisztire...
2012. márc. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%

Apám.

Fogat mosni ő is ritkán szokott, fürdeni is, ráadásul iszákos és mikor megjön a kocsmából, borzalmas csöves szag terjeng a lakásban. Blöe...

2012. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Nekem mindkét szülőm igénytelen. Wc-zés után sosem mosnak kezet, anyám sz*rás után simán nekiáll mosogatni vagy főzni pl., apám meg szintén ezután nekiáll a mosdótálban mosni a s*ggét, csak mert aranyere van. Ezenkívül elvétve fürdenek csak, egy héten 1-2x, sokszor már érzem a szagukat.

A húgom sem sokkal jobb, bár ő kezet mos és tisztább, de ha menstruál, azt az egész család tudja... végcsepegteti a vért az egész házban, fel sem törli maga után, a betétjeit, tamponjait a tányérba teszi(!!!), a wc ülőként és a kukát összekeni vérrel, de volt, hogy már a kilincs is véres volt... üdítő látvány. -.- Egyedül én vagyok az a családban, aki kicsit is igényesebb: minden napos fürdés, minden napos fogmosás, kézmosás, odafigyelés... rám még nem volt ilyesmi panasz sosem, mint amilyen a családomra van.

2012. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk apám volt nyáron izzadtság szagú, de anyu vett neki dezodort,és mondta neki, hogy azt minden reggel használnia kell. Azóta használja, és nincs ilyen gond. Amúgy érdekes, mert minden másban igényes, ez volt az egyetlen dolog.


Amíg mamám élt, ő volt igénytelenebb, bár beteg is volt, nem fürdött minden nap, és volt, hogy lehetett érezni, de neki is szóltunk, hogy fürödjön meg.

Nem is értem, ha családon belül valaki nem szól a szüleinek, testvérének, gyerekének.

2012. márc. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Sok esetben felesleges beszélni, főleg ha a szülőkkel, nagyszülőkkel van a gond. Én pl hiába mondtam el a szüleimnek a kézmosás fontosságát, azóta sem mosnak kezet. Egyszerűen vannak ilyen emberek "ki ha én nem?" stílussal, akiknek aztán lehet beszélni...

2012. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
a párommal egy hónapja laktunk együtt, amikor elmentünk wellnesezni, és épp a bőröndöket pakoltam, amikor valóban tudatosult bennem h a fogkeféjét MÉG MINDIG nem hozta át a lakásából! Azt hittem, h a munkahelyén mos fogat, de közölte, h bent van a kocsiban... :S a wellness miatt kivette az autóból, de ha én nem pakolom ki az utazókat, akkor a fogkefe nem került volna elő... szeretem, de én sem tudom, hogyan kellene szólni neki. Talán ha viccesen együtt csinálnátok a zavaró dolgokat... együtt fogat mosni és habos puszit adni a másiknak poén lenne :) vagy együtt zuhanyozni :) természetesen szülőkkel nem tanácsos ezt kipróbálni. De az 5éves kislánynak szar felnőttkora lesz, mert csúfolni fogják emiatt. Elég az is, ha nem szabályos a fogsora, hát ha még rohadnak is :S
2012. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!