Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy családtagod...

Mit tennél, ha egy családtagod ilyenekkel vádolna téged?

Figyelt kérdés

Nevelőapám azzal vádolt többször,hogy én vettem le sok pénzt a számlájéról,közben azt se tudom,hogy hol van a bankkártyája,először akkor vádolt meg,mikor netről rendeltem könyvet.

Másik eset:nyertem két jegyet egy koncertre,nevelőapám erre azzal jött megint,hogy nem is nyertem a jegyeket,hanem az ő számlájáról vettem le 20 ezer forintot,és abból vettem a jegyeket,ki vagyok teljesen ettől


2011. dec. 31. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítsa, általában nekem üzenetet küldenek, hogy mikor, hol, mennyit vettem le a kártyáról.
2011. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Na mi a fene. Akkor nem csak az én anyám pasija kattant? Ö meg azzal vádol engem, hogy a barátommal együtt ki akarjuk semmizni anyut. Elvenni a pénzét, a lakását... Ès nem adtam soha okot arra, h ezt higgye.

Amúgy a pasi bizonyítsa be, h levetted a pénzét... mekkora egy gyökér, istenem. Ellentétet akar szítani anyud meg közted, gondolom. Mint nálunk. De nekik ez vajon miért jó?

2011. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád mit szól ehhez? Semmi joga téged vádolni, nem is a családtagod.
2011. dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
anyu megmondta neki a magáét
2011. dec. 31. 16:29
 5/10 A kérdező kommentje:
a kocertesnél besokalltam,hazaértem a koncertről,a pasi azt mondja:na jól szórakoztatok az én pénzemen?jól megmondtuk anyuval a magunkét neki
2011. dec. 31. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:
hehe, úgy köllött neki. Mit szólt hozzá?
2011. dec. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kitört a családi balhé,éjjel fél egykor
2011. dec. 31. 17:20
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mutasson bizonyítékot. Ha nem tud, akkor kussoljon.
2011. dec. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Napkiraly ***** válasza:
100%
Számlaegyenleg, hogy levetted? Miért nem tartja biztonságban a bankkártyáját? Bizonyítsa be. Egyáltalán, ilyen kecsegkengurút miért nem bssza ki anyád?
2012. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
remélem nem bántja anyudat ez a pasi? :S mit takart a családi balhé? Pfuu anyumnak volt egyszer egy pasija neki meg az volt a mániája, hogy a hűtőben előre pakolgatta azt amit pár napon belül megkell enni, és hátra tette azt amivel még lehet várni...egyszer megettem azt amihez kedvem volt, olyan monológot nyomott le, hogy nekem mit szabad ennem és mit nem, hogy csak pislogtam :) na aztán mikor befejezte szépen elmondtam neki, hogy anyukám lakásában nekem több jogom van tenni venni, mint neki, elmondtam neki, hogy azt fogok enni amit megkívánok...ja azt tudni kell hogy az ominózus ételt nagyim főzte!! Tehát még csak azt sem mondhatta hogy ő maga főzte!! vannak érdekes emberek! :)) persze ennek már több éve, de élénken él bennem, ahogy magyarázza hogy én mit ehetek és mit nem!! :))
2012. jan. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!