Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan családtagod, ismerős...

Van olyan családtagod, ismerősöd, aki eltűnt?

Figyelt kérdés
Ha nem túl fájó,akkor elmesélnéd a történetét?
2011. dec. 16. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2011. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a barátnőm szőrén-szálán 13 évvel ezelőtt. Árva lett, betöltötte a 18-at, a lakást a sok közüzemi tartozás miatt elárverezték, ő meg elindult a semmibe.

Rendőrség nem segít, adatot sehol nem adnak ki, senki nem tud róla semmit, semmilyen közösségi oldalon nincs fent.

Abban a pár hónapban , amikor a kilakoltatás történt, nem voltam itthon. Mikor hazajöttem és nem találtam, akkor mondták a szomszédok mi történt.


30N

2011. dec. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van. Nagymamám testvére, aki zsidóüldözés alatti időszakban tűnt el. Mi úgy gondoltuk, hogy meghalt. Legalábbis nagymamánk mindig ezt mesélte. Azt, hogy valójában meddig élt nem tudjuk.

6 éve kapott édesapám egy levelet, melyben leírták, hogy Franciaországban találták meg az egyik hozzátartozójának az iratait. Ő felvette a konzulátussal a kapcsolatot és kiderült, hogy a nagynéne papírjai. Nem tudták megmondani ők sem, hogy meddig élt vagy él-e?!

Ugyanis irattározás közben találták meg, többek között az anyakönyvi kivonatát is.

2011. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik barátom tűnt el úgy 2 éve. Sok problémája volt, de főleg, hogy az akkori szerelme elhagyta. Egy görbe este után nem tért haza, nem vitt magával ruhákat sem, csak azt amiben aznap volt. Azóta semmit sem tudunk róla, minden ismerősét, barátját felkerestük, de senkinél se jelentkezett, a rendőrség se találta meg (mostanra pedig lezárták az ügyét :( ).
2011. dec. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajléktalan unokatesómat nem láttam kb 1 éve. Mindig a városban volt, rengetegszer találkoztam vele, pénzt adtam neki, beszélgettünk, de egy ideje semmi.... Nem tudok jóra gondolni.
2011. dec. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Ne értsétek félre amit mondok, de bizonyos szempontból még az is jobb lenne, ha biztosan tudnám, hogy meghalt. Egy eltűnést soha, de soha nem lehet feldolgozni, elfogadni, beletörődni. Mindennap eszedbe jut, hogy vajon hol van, hogy van, mit csinál. Szenved-e, boldog-e.

De a halottat eltemetjük, elsiratjuk, és biztosan tudjuk, hogy hol van. Valahogy az ember lelke könnyebben megnyugszik.


Ezt igazán csak az érti, aki benne van.

2011. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem anyukám tűnt el sokszor időkre. Sajnos ivászat miatt. Már nincs gond vele, de a legtöbb idő, amit tőlünk távol töltött, az 9 hónap volt. 15 éves voltam. nem tudtuk mi van vele, megkerült, de senkinek nem kívánom a 9 hónapot, és ugyanúgy az utána levőket sem. akik még reménykednek, kitartást kívánok.
2011. dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!