Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha gyereked...

Mit lehet tenni, ha gyereked öngilkossággal fenyegetőzik?

Figyelt kérdés

A lányom 22 éves, nem jár suliba, nem dolgozik.

Általában 11 körül kell, be megy a belvárosba, beül ide-oda vagy vesz ezt-azt, és hazajön. Természetesen én állom, hiszen semmi bevétele nincsen.

Ha arra kerül a sor, hogy megemlítem, hogy esetleg dolgozni kéne menni (vagy tanulni valamit) rögtön veri magát a földhöz, hisztérikusan kiabál, üvöltözik és öngyilkossággal fenyegetőzik..


Közben pedig állandóan lehangolt, nem beszél, sose mosolyog stb..


2012. márc. 10. 18:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%

"veri magát a földhöz"


Sürgősen pszichiáterre van szüksége.

2012. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

Én megmondanám, hoyg mondjuk májustól úgy számoljon, hoyg nem tartom el. Ha akar lakni, gondoskodjon bevételről, mert be kell szálnia akonyhapénzbe. Azon kívül ülj le vele beszélni, és mondd el, hoyg úgy viselkedik, mint eg y12 éves. Ha beteg, menjen orvoshoz, felnőtt ember.

Más is él depresszióval, és közben eltartja magát és acsaládját.

Miért nem dolgozik? Esetleg segíts valami munkát találni, de közöld vele, ha nem becsüli meg magát, ha kirugják, akkor pakolhat!


Ez az egyetlen dolog, amivel segíthetsz neki. Ha fenntartod ezt az állapotot, hogy egy 22 évesnek nincs értelme az életének, akkor tényleg te fogod adepresszióba kergetni. Mondd meg, hoyg mától alap étkezést és szállást kap, amíg elhelyezkedik, de zsebpézt, ruhát, cipőt nem, mert ennek véget kell vetni. Ha kényszerítve lesz, a lábára fog állni. Az a legtöbb, amit tehetsz érte, hoyg ezt kikényszeríted. És biztasd, ha nekifog. Üvöltözni, földhöz verni a 2 évesek szoktak. vágj elképedt arcot, és hagyd faképnél!

2012. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
35%

előző vok

igen, most visszaolvastam

mondd meg neki, hoyg nem a pénz miatt kéred

de ő miatta

így nem élhet tovább

persze h depressziós

nincs értelme az életének

ebből aholtpontból csak a kényszer tudja kimozdítani

semmiképp ne adj se pént se ruhát se semmit

minimum ellátást, míg keres, és kész

hoyg mielőbb magához térjen

ha rosszul is alszik, karikás a szeme, elkísérheted orvoshoz

ha láthatóan majd kicsattan, akkor ne aggódj, a depresszió azért meglátszik az arcon

2012. márc. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
mikor 22 éves fiam ezt csinálta (nem fenyegetőzött, csak letört) eltörtem egy dinnyét afején. Meglepődött - és másnap felkelt, és harmadnap dolgozott.
2012. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%
hogyan fajult el idáig ez a helyzet?
2012. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

15 Időpont ma 19:24!

itt nem mi kérdezünk!

2012. márc. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
28%
már miért ne lehetne kérdezni? ahhoz,hogy az ember tanácsot tudjon adni,tudni kell a részleteket is.
2012. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!