Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom motorozni szeretne, de...

Párom motorozni szeretne, de én nagyon féltem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem egy kis motorral szeretne kezdeni de nem is egy hatalmas benga döggel. Annyi motoros balesetet láttam már, hogy a gondolattól is rosszul vagyok. Neki viszont évek óta nagy álma. Kocsival is van, hogy túl gyorsan hajt, de azt ügyesen vezeti, de a motoros jogsiját még nem nagyon tudta tesztelni. Mit tegyek? Megakadályozni nem hiszem, hogy tudom, meg csak veszekedést szülne. Valaki volt már így?

2012. márc. 9. 22:03
1 2
 11/16 Tardis válasza:
70%
Mutass neki néhány videót balesetekről, hullákról. Motoron előbb vagy utóbb úgyis meghalsz. Akkor is ha nem te hibázol.
2012. márc. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én már régóta motorozok és anyám nagyon félt. Mondjuk nekem már volt balesetem de nem hagytam abba. Bízz benne és ne gondolj rosszra mert azzal bevonzod a bajt. Esetleg mond el neki hogy félted meg ilyenek és hogy gondolja át az egészet. Bár ha nagyon akarja akkor szerintem nem fog lemondani róla, max ha történik valami vagy hall valami olyat ami kicsit elijeszti.

Balesetmentes szezont és széles utat kívánok neki :)

2012. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szerintem inkább vegyen rendes protektoros motorosruhát.. az sokszor életet ment. nem törik benne össze darabokra.
2012. márc. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
meg az jutott eszembe hogy a nagymamám versenyzett motoron, nyert is...és most 80 éves. tehát...
2012. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
Hm, egy nagyobb balesetnél a ruha max arra jó, hogy könnyebben összeszedik....
2012. márc. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Pont pár hete keveredtem egy motoros társaságba. Iszogattunk, beszélgettünk (nem motor apropóján gyűltünk össze, ez később derült ki, hogy a banda nagy része motorhoz kötődik) és elkezdtek a balesetekről beszélgetni. 15 perc után oda jutottak, hogy már 9 ember halt meg a 12 fős ismeretségi körből - 28-30 közöttiek (lennének) mind.

Illetve egyvalaki kocsival volt, de ütközött egy motorossal, aki berepült az utastérbe és eltalálta a sofőrt, egyikük sem élte túl.


Nekem nem csináltak kedvet a motorozáshoz, pedig előtte kacérkodtam a gondolattal. :(

2012. márc. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!