Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság ha visszamondom a...

Bunkóság ha visszamondom a meghívást? :/

Figyelt kérdés
Na szóval, a barátom elhívott ilyen családi-baráti összejövetelre. Az a baj, hogy én nem nagyon tudok feloldódni társaságban. A szüleit már ismerem nagyon rég óta, de most az ő családja barátai meg rokonai lesznek ott ezen a "partin". Meg nem szeretnék lábatlankodni sem...nem is az én korosztályom....bunkóság lenne visszamondani? elmenjek vagy ne? :/
2012. márc. 7. 20:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el nyugodtan, egyrészt mert meghívtak és nem szép dolog visszautasítani, ha pedig nem akarsz ott maradni végig akkor mikor megérkeztél nyugodtan mondhatod barátod anyukájának, hogy sajnos nem tudsz végig maradni haza kell menned.

A barátod ezt megfogja érteni.

2012. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Menj el. Legyél ott egy fél órát, órát, és ennyi. Azt azért előre jelezd, hogy nem tudsz sokáig maradni.
2012. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek nagyon igaza van. Az első meghívásra illik elmenni, mert kíváncsiak rád:) Te is fogd fel úgy, hogy kíváncsi vagy. Engem mindig érdekelt a másik családja, szóval én örültem, amikor meghívtak egy-egy családi ebédre vagy akármilyen alkalomra:) Hidd el, felnőttként ők vannak olyan ügyesek a beszélgetést illetően, hogy észre sem veszed, és már fel is oldódtál. Önfeledten mesélsz magadról, és hallgatod az ő történeteiket. Azok is sokszor nagyon érdekesek tudnak lenni. Vagy tanulságosak. Vagy viccesek:D
2012. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

ahelyett hogy problémáznál, inkább vedd megtiszteltetésnek, hogy meghívtak.

menj el, szépen köszönj mindenkinek, mutatkozz be, fogadd el, ha kajával kínálnak, köszönd meg, és ha nem szeretnél senkivel beszélgetni, akkor csak figyeld, h mi a téma. nagyon sokat megtudhatsz a családról, hogy milyen az értékrendjük, esetleg hallhatsz vicces sztorikat :)

2012. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem mentem.
2012. márc. 10. 18:57
 16/19 anonim ***** válasza:
:((( kár
2012. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
kérdező, együtt vagytok még?
2012. nov. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
nem már nem.
2012. nov. 30. 19:07
 19/19 anonim ***** válasza:
Gondoltam. Sajnálom, hogy így álltál a meghíváshoz. Pedig itt sokan ajánlották, hogy menj el.
2012. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!