Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek elhívjam? Mi...

Szerintetek elhívjam? Mi lesz, ha visszautasítja a meghívást?

Figyelt kérdés

Még szeptemberben elmentem a nagyszüleimmel Párizsba busszal(mert nem hajlandóak repülőre ülni,mert szerintük lezuhan,amilyen balszerencsések...).A buszon volt egy atomhelyes srác,akivel jóban lettem(igazából már hallottam róla,mert nagyon menő a környéken és a szülei is gazdagok,anyukám az anyukájának dolgozik és a srácnak is van egy híre a városban).

Mivel csak mi ketten voltunk a buszon 50 év alatt(ő a tatájával ment,mert minden évben elmennek Párizsba a szüleivel,de ők nem értek rá,ezért kénytelen volt vele menni),ezért szinte mindent együtt csináltunk és nagyon jóban lettünk,sok mindent elmesélt magáról és beleszerettem totálisan.Eddig is tetszett,mert láttam képeken,de mindenki mondta,hogy minden csajt szédít és hogy csak addig jó neki valaki,amíg meg nem dönti és hogy csak a gazdagokkal barátkozik és mindenkivel bunkó,de nekem nem ez jött le,teljesen normális volt.Azóta is jóban vagyunk,de ha néha összefutunk a belvárosban,akkor csak egy futó "sziát" kapok,ha ott vannak a haverjai is és ez kicsit rosszul esik,mert ha ketten vagyunk,akkor olyan,mintha legjobb barátok lennénk.Múltkor mikor jöttem ki a suliból,akkor találkoztunk és hazakísért és facebookon is mindig beszélünk.


Most a suliba lesz egy osztálybuli-szerűség és arra gondoltam,hogy elhívhatnám esetleg,mert mondta az osztályfőnökünk,hogy hívhatunk bárkit.Viszont azt nem tudom,hogy mit reagálna.Én szeretem,de lehet,hogy ő csak barátnak gondol...Bár néha csinál dolgokat,amikből arra következtetek,hogy mégsem,de lehet,hogy csak félre gondolom.Egy csaj az osztályból az egyik volt barátnője és lehet,hogy ciki is lenne neki.

De nekem annyira jól esne,ha eljönne.



Szerintetek elhívjam?Mit mondjak neki?Ha mégis azt mondja,hogy nem jön,akkor nagyon ciki lesz?



Én 14 vagyok,ő 16,ezért lehet,hogy dedós bulinak gondolná vagy nem tudom :S


2012. febr. 24. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
31%

erre nem tudok mit tanacsolni, szoval bocs az off-ert, de en is hasonlo cipoben jarok... Kulfoldon jarok suliba, es van egy baratom, bar nem vagyunk annyira joban, haverok vagyunk, bar beszelgetunk eleg gyakran...

Nekem most lesz a szalagavato bulim, es hivnom kene valakit, es egybol ra gondoltam... szoval en sem tudok mit tenni/tanacsolni se neked, se magamnak...

2012. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el :)
2012. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem osztálybulira ne hívd el, főleg hogy a volt barátnője is ott lesz. De moziba, meg hasonlókba nyugodtan. Kérdezd kedvesen, mintha csak egy haveri találkozóról lenne szó. De vigyázz! Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél! Lehet, hogy te másnak látod, vagy veled másképp viselkedik a sok pletyka azért ad okot a gyanakvásra. Próbáld először kicsit elzárni tőle a szívedet, aztán ha megbizonyosodtál a híresztelések alaptalanságáról, csak hajrá! Sok szerencsét!
2012. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem se hívd el a sulibuliba,inkább sétáljatok,mert ez kínos lehet a csaj számára,számodra,és számára is.
2012. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!