Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom már négy hete eszik...

Kislányom már négy hete eszik szilárdat, de egy ideje visszautasítja megint a szilárd hamit és csak a cicit fogadja el. Mi lehet az oka? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom, akinél már négy hete elkezdtük a hozzátáplálást sokat köhögött, és ezalatt az idő alatt visszautasította a szilárd hamit. Godnoltam biztosan fáj a torka, és ezért fájdalmas a nyelés. Mosmár sokkal jobban van, és azt hittem, hogy megint visszatér minden a régi kerékvágásba, de sajnos az utóbbi napokban is elutasította a szilárd kaját, és csak a cicit fogadja el. Nem fordult elő, hogy véletlenül megégettem a száját, és sosem erőltettem bele semmit, amit nem akart megenni. Most hét hónapos.
2009. szept. 29. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jön a foga. Nálunk is ez van. Most hat hónapos a fiam, már eszik ebédre főzeléket, de mostanában nem igazán kell neki. Már van 2 foga és most jön neki megint 2. Szerintem ezért lehet, hogy nem kell neki a szilárd kajcsi.
2009. szept. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!