Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amikor megjön a havi, mindig...

Amikor megjön a havi, mindig visszautasítja a baba az anyatejet?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Á, nem. Én két gyereket szoptattam, még akkor is, amikor megvolt, de soha nem volt belőle gond.
2009. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém viszont nagyon nyűgös, nyugtalan volt, szopni se akart akkor.Ebből tudtam, hogy meg fog jönni.De ez (is) gondolom egyénileg változik...
2009. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja, és onnantól már kevesebb is volt a tej, még 1-2 hónapig kínlódtuk,de hiába.6 hónappal szülés után jött meg nekem először.( előző voltam)
2009. júl. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Múlt héten jött meg először, 4 hónapos lesz holnap a babám.

Ugyanúgy cicizett, talán a meleg miatt többször is és a tejem sem lett kevesebb.

2009. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Úgy néz ki, elfogadja, ma jött meg 7 héttel a szülés után. Nem örülök neki, túl korai még visszautasíthatja (1. nap), de hát ez van.

Második válaszoló: még elég jó az, hogy 6 hónap után nem fogadta el a cicit, 6 hónapig nagyon jó, ha valaki tudja szoptatni, és gondolom, akkor már tervezted te is a fokozatos elhagyást.

2009. júl. 7. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 4 honapos koraban jott meg eloszor, de semmi gond nem volt. De nekem eszem agaban sincs a levalasztas, sooooot, meg legalabb egy evig szeretnek szoptatni. Most 7 hos.
2009. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat hetes kora óta rendszeresen menstruálok. Észre sem vette.
2009. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Off: Miért kezdené 6 hónaposan elválasztani? :S 3 éves korig teljesen természetes dolog a szoptatás.
2009. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát azért írtam csak mert a védőnőm is azt mondta és nagyon sok sorstársam így csinálja: fél éves koráig csak anyatej és utána fokozatosan jöhet a hozzátáplálás fokozatosan egyre kevesebb anyatejjel és 1 éves korára pedig már végleg elhagyják.
2009. júl. 8. 06:50
 10/10 anonim ***** válasza:

12:35-ös

Fiam 21 hónaposan választotta el magát.

2009. júl. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!