Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tudom, hogy...

Mit csináljak? Tudom, hogy bunkóság visszavonni a meghívást, de látni sem akarom.

Figyelt kérdés
Apám elhagyott minket mielőtt megszülettem volna.Soha nem volt apja-lánya közöttünk a kapcsolat,életemben ha 10 mondatot beszéltem vele akkor sokat mondok.Látni is ritkán látom,mert 100kmre lakik tőlem,és ha meglátogatom az ottani mamámat akkor sem foglalkozik velem.Tegnap megtudtam,hogy mikor megtudta h anyukám terhes lett velem,akkor ő megmondta h nem kell neki gyerek és ha nem veteti el akkor elhagyja.És ugye el is hagyta.Eddig sem szerettem,most viszont gyűlölöm.Tudom h ő sem szeret,de ez akkor is mélyen érintett.Pénteken lesz a ballagásom,mire őt is meghívtam,de nem akarom látni.Félek ha meglátnám,nekimennék,mert az elmúlt 19 év alatt rengeteg harag gyűlt fel bennem miatta.
2010. ápr. 25. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vond vissza, akár le is írhatod, ő sem törődött veled, te sem akarod ott látni. Nincs rá semmi oka, hogy megsértődjön.
2010. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
akkor írj neki egy smst, hogy úgy érzed nem tudnál boldog lenni a jelenlététől... ne legyél vele bunkó, inkább kedves, és rázd le valahogy! Nem hiszem, hogy utálna téged! De gondolj bele! Te mit szólnál ha pl terhes lennél most és a pasid megfennyegetne, h ha nem szülöd meg elhagy...?! Lehetne sokkal rosszabb is... ha melletted marad és alkoholista lesz... üt ver benneteket vagy csak szimplán hiszel a családban és utólag kiderül, hogy ő etzt sohasem akarta...ő vállallta, hogy nem akar gyereket, anyukád pedig meghozta az ő döntését, hogy egydül felnevel... ne haragudj rá! Még Te is kerülhetsz olyan helyzetbe, amit nem lehet jóvá tenni!!!!!
2010. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vond vissza, az a Te napod lesz, ha eddig nem vett részt az életedben, most sem kell, hogy felzaklasson! Később aztán ha megnyugodtál, s úgy érzed igényed van rá, lehet beszélgetni... de ne hagyd, hogy elrontsa a napodat! ( és nem amiatt, amit 20 éve mondott, mert persze azt már megbánhatta, hanem mert azóta sem érdeklődött igazán irántad, akkor most megjár neked, hogy nyugodtan töltsd ezt a napot)
2010. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy ilyen "apát", nem érdekelte soha a lánya, jó messze lakott, nem is Magyarországon. Aztán amikor nagyon beteg lett, hazajött és ki akarta kényszeríteni, hogy ápolják, törődjenek vele. Megkerestette a lányát, bíróilag akarta a lánya családjának (már volt két gyereke és férje), nyakába varrni magát. De kimondta a bíróság, hogy az öreg "méltatlan apa". Betették egy elfekvőbe oszt annyi.
2010. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Miből gondolod, hogy elmegy? Esze ágában nem lesz!
2010. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se fog elmenni, ne aggodj.
2010. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jönni fog,mert ha aztmondja neki az annya h jönni kell,akkor jön,mert azt csinálja amit a mamám mondd neki.
2010. ápr. 26. 15:40
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamádnak szólj, hogy nem szeretnéd őt látni.
2010. ápr. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg ÚGYSE FOG ELMENNI a ballagáspdra, uh kár parázni. ezek után meglepne, ha pont erre az eseményre menne el.

amúgy sok sikert az érettségihez!

21/L

2010. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2010. ápr. 27. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!