Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Tudom, hogy...

Mit csináljak? Tudom, hogy bunkóság visszavonni a meghívást, de látni sem akarom.

Figyelt kérdés
Apám elhagyott minket mielőtt megszülettem volna.Soha nem volt apja-lánya közöttünk a kapcsolat,életemben ha 10 mondatot beszéltem vele akkor sokat mondok.Látni is ritkán látom,mert 100kmre lakik tőlem,és ha meglátogatom az ottani mamámat akkor sem foglalkozik velem.Tegnap megtudtam,hogy mikor megtudta h anyukám terhes lett velem,akkor ő megmondta h nem kell neki gyerek és ha nem veteti el akkor elhagyja.És ugye el is hagyta.Eddig sem szerettem,most viszont gyűlölöm.Tudom h ő sem szeret,de ez akkor is mélyen érintett.Pénteken lesz a ballagásom,mire őt is meghívtam,de nem akarom látni.Félek ha meglátnám,nekimennék,mert az elmúlt 19 év alatt rengeteg harag gyűlt fel bennem miatta.
2010. ápr. 25. 22:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, biztos, ami biztos, mondd meg neki TELJESEN NYUGODTAN! Nem te vagy, akinek rosszul kellene éreznie magát...az meg,hogy elhagyott, nem csak bunkóság volt...Bocsi,de az "apád" nem érdemel semmi jót...

sok sikert neked:) 18/L

2010. ápr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Tuti ,hogy nem megy el(ajándék vásárlás,meg jópofi a rokonokkal)ááááááááááááá
2010. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
A harag nem jó tanácsadó...
2010. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtesz érted oda-vissza 200 km.t, akkor nem vagy neki közömbös.Én kíváncsi lennék a helyedben erre.
2010. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!