Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság ha visszamondom a...

Bunkóság ha visszamondom a meghívást? :/

Figyelt kérdés
Na szóval, a barátom elhívott ilyen családi-baráti összejövetelre. Az a baj, hogy én nem nagyon tudok feloldódni társaságban. A szüleit már ismerem nagyon rég óta, de most az ő családja barátai meg rokonai lesznek ott ezen a "partin". Meg nem szeretnék lábatlankodni sem...nem is az én korosztályom....bunkóság lenne visszamondani? elmenjek vagy ne? :/
2012. márc. 7. 20:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
hmmhmm...
2012. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ja amúgy 15/L
2012. márc. 7. 20:56
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nyugodtan. Mi még együtt sem voltunk akkor és úgy hívott el a barátnőm. Ez egy gesztus, én is nagyon gátlásos vagyok társaságban. Nem is nagyon tudtam, de szerintem ne sértsd meg őket. A jelenléted is számít hidd el.
2012. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem elég nagy bunkóság, menj el, ha már meghívtak. én se szeretem az ilyen összejöveteleket, de azért elmegyek, ha meghívnak..


19L

2012. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

* a nem is nagyon tudtam után kimaradt az hogy feloldódni

De érted azért :)

2012. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
az élet azért van, hogy jól érezd magad, nem azért hogy olyanon görcsölj, hogy illik-e vagy nem illik-e. bár lehet, hogy a barátod nem örülne ennek, de ha igazán barátod, megmondhatod neki, hogy nem szereted a társaságot, csak az ilyen 2-3 emberes dolgokat, én is egyszerre csak 1-2 emberrel tudok beszélgetni, utálom a nagy társaságot.:D
2012. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

tudja hogy "nem birok a nagy társaságban feloldódni"

azt mondta hogy ha nincs kedvem akkor nem erőlteti, én döntsem el

de megbántani sem akarom...

de valahogy ugy érzem hogy rátelepednék a családjára....://

2012. márc. 7. 21:01
 8/19 anonim ***** válasza:
Én is visszamondtam régen az ilyeneket:)Nem vesztettem semmit:)
2012. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Miért telepednél rájuk?Biztos lesznek jó páran,nem téged fog ott mindenki nézni.Menj el,
2012. márc. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 zokniszörny ***** válasza:
100%
Azért azt vedd figyelembe, hogy az, hogy meghívtak egy ilyen összejövetelre, az egy felől azt jelenti, hogy kezd elfogadni a család ("egy szintet feljebb léptél", hülyén hangzik, de ez van), másfelől meg azt, hogy kíváncsiak rád, szeretnének megismerni. Tudom, hogy egy nagy családi banzáj ijesztő egy zárkózottabb embernek (főleg egy 15 évesnek), de hidd el, ha elmész, nagyon fognak neked örülni, viszont ha nem mész, akkor az idősebb rokonok mindenféle különös konklúziót fognak levonni rólad. "Milyen bunkó ez a lány", "meghívtuk, és arra sem veszi a fáradtságot, hogy itt legyen." Jobb még az elején jobb benyomást kialakítani, és utána, ha esetleg nem mész el valamilyen ürüggyel egy ilyenre, akkor senki sem fogja csúnyán ráncolnia szemöldökét.
2012. márc. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!