Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járkálnak be a szüleim...

Miért járkálnak be a szüleim csak úgy a szobámba? Nálatok ez hogyan megy?

Figyelt kérdés
Már elég idegesítő, hogy csak úgy hirtelen benyitnak és elkezdenek bármiről beszélni, nem ismerik a kopogást?
2012. márc. 4. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Engem nem zavart, amíg otthon laktam, én sem kopogtam be hozzájuk, ők sem hozzám. Persze, ha vki fent volt nálam (barátom, haverok, barátnők stb.), akkor mindig kopogtak.
2012. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..



itt megtudhatod másoknál ez hogy megy, tegnap ugyanez volt a kérdés

2012. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Vagy ki kell őket zavarni -akár durva, trágár módon is-, vagy pedig hagyni, hadd karattyoljanak, majd hirtelen rájuk mosolyogni, és barátságos hangon megjegyezni: "-Jó, jó, de ez engem marhára nem érdekel, miért zavarsz vele?"

:))

2012. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Nálunk anyum elfelejtette párszor( még most is ha nálunk van) de olyankor mindig megkérdeztem tőle hogy a wc-n ült e mikor nevelni próbálták. Ezután elkezdett kopogni vagy a kilincset lassan nyomta le és lassan nyitott be, nem betört.
2012. márc. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Anyósom mindig a macskát kereste, vagy a telefonkönyvet. Szerintem irigy volt a lányára. Neki már abba a jóban nem lessz része , mint a lányának, sajnos már a lányának sem.

Ezért kell szép anyóst választani, akkor rendbe minden. Hát az após jelölt, papucs.

2012. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

mert ez az ő házuk/lakásuk.


hozzám nem szoktak kopogni, persze nem is betörnek. és igen, van, hogy beszélgetni akarnak. vajon miért? csak nem azért, mert a lányuk vagyok és érdekli őket, hogy mi van velem és esetleg néha beszélgetni van kedvük? ne haragudj, de kicsit el vagy szállva magadtól. ők nevelnek téged, etetnek, pénzelnek, stb. szerintem a minimum tőled, h nem vagy velük bunkó és tisztelettel bánsz velük és türelmesen meghallgatod őket és elmondod, mi van veled, mert ők a szüleid. persze, hogy tudni akarják, mi van veled, hiszen szeretnek...

2012. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen és ha éppen apuka akkor nyit be váratlanul amikor a lánya éppen meztelenül van mert éppen öltözködik?

ez is természetes?

márcsak ezért is illene bekopogtatni hogy : nem öltözöl?..

2012. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, konkrétan rákérdez, mielőtt bejönne, h bejöhetek, ugye nem öltözöl?
2012. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt sem ismerik a kopogást. Mindig benyitnak, mindegy mit csinálok. Elég idegesítő. Hogyha fent van anya, mindig benyit.. Már nagyon elegem van belőle.

Rászólni nem szólhatok rá mert akkor én lennék a kiskö*sög.

2012. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!