Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kicsit lenyugodni?

Hogyan tudnék kicsit lenyugodni?

Figyelt kérdés

Tegnap este óta eléggé felfokozott idegállapotban vagyok, mióta sokadszor összekaptunk a barátommal. Eléggé pocsék hangulatban voltam miatta egész nap, erre rájött még egy itthoni veszekedés is, amit eddig sikerült tolerálnom, de ma már nem bírtam... Próbálok minél kevesebbet itthon lenni, de sajnos kevés diákmunka van, amit suli mellett tudnék csinálni, de bármire hívnak, mindig megyek.

Egész este sírtam, de most még mindig érzem, hogy kellene, remegek, hányingerem van.. Sétálni már voltam, beszélni ezekről nem nagyon tudnék. (Mindig nehezen beszéltem az érzéseimről, plusz erre rátesz, hogy akinek mesélnék, az rózsaszín ködön látja a világot, nem igazán értene meg - nem is hibáztatom érte, örülök, hogy ő sose élt át ilyeneket!)

A válaszokat előre is köszönöm!

20/l (Elköltözni sajnos esélyem sincs...Kevés pénzt keresek, plusz az ösztöndíj is elég kevés..)


2012. febr. 27. 19:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Esetleg használd az EFT nevű módszert(neten rákereshetsz)

, illetve Hellinger-féle családfelállítással ki lehet deríteni, mi is az igazi alapprobléma köztetek, és azt oldani egyben. Nagyon hatásos, és neki ott sem kell lennie.

2012. febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, utánanézek!
2012. febr. 28. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!