Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így igazságos? Nekik lehet...

Ez így igazságos? Nekik lehet gyerekük nekem meg nem? Lent

Figyelt kérdés

Én már külön költöztem a páromhoz egy házba. A nővérem 3hónap "ismeretség" után esett teherbe, összeházasodtak, de nincs saját házuk vagy lakásuk. Összesen 4 lánytestvérem van, ha bármelyik is teherbe esne az nem lenne gond, de nekem nem engedi meg az anyám h terhes legyek, mert fiatal vagyok, a nővérem 21 évesen szült az anyám 20 évesen. Én is 20vagyok most. Az nem volt baj h a nővérem terhes lett de ha én lennék az abból botrány lenne, szerintetek miért?

Neheztel rám mert 17évesen elmentem tőle, mert katasztrofális anya, és nem házasodunk össze a párommal aki idősebb nálam???

Persze nem érdekel h ő mit gondol vagy mit mond, csak nem értem h nekem miért nem lehet???


2012. febr. 26. 13:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen hogy nem engedi meg, nem szeret titeket te írod, lehet látja hogy mióta vagy együtt a pároddal, le tudtál lépni tőle és ba.ssza a csőrét hogy neked összejönnek a dolgok, sajnos vannak ilyen "anyák", nem 1-et ismerek, pont azzal , hogy tiltogat szóban amit amúgy tettben nem tehet meg eléri a célját hisz felkapod rajta a vizet, külön élsz, ha majd úgy érzitek hogy van megfelelő körülmény, felelősség és elszántság bennetek a pároddal akkor vállalsz gyereket, az meg hogy azt írják hogy ha 20 évesen szülsz gyereket elbaszod az életed ne érdekeljen, nekik biztos 30 évesen sincs se gyerekük se párjuk a nevetséges gondolkodásmódjuk miatt. Én 21 évesen szültem, 5 éve voltunk együtt a párommal azóta a fiam 2 éves nagyon boldogok vagyunk mindannyian, de mi gyűjtöttünk rá , mert itthon akartam maradni a gyerekkel,. Azzal, hogy anyukád mit mond ne törődj, ha biztos vagy benne hogy minden megfelelő a gyerekneveléshez és ti is elég érettek vagytok rá akkor szülj, ne dacból hogy megmutasd mindenkinek hogy anyukád nem szólhat bele.
2012. febr. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!