Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így igazságos? Nekik lehet...

Ez így igazságos? Nekik lehet gyerekük nekem meg nem? Lent

Figyelt kérdés

Én már külön költöztem a páromhoz egy házba. A nővérem 3hónap "ismeretség" után esett teherbe, összeházasodtak, de nincs saját házuk vagy lakásuk. Összesen 4 lánytestvérem van, ha bármelyik is teherbe esne az nem lenne gond, de nekem nem engedi meg az anyám h terhes legyek, mert fiatal vagyok, a nővérem 21 évesen szült az anyám 20 évesen. Én is 20vagyok most. Az nem volt baj h a nővérem terhes lett de ha én lennék az abból botrány lenne, szerintetek miért?

Neheztel rám mert 17évesen elmentem tőle, mert katasztrofális anya, és nem házasodunk össze a párommal aki idősebb nálam???

Persze nem érdekel h ő mit gondol vagy mit mond, csak nem értem h nekem miért nem lehet???


2012. febr. 26. 13:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom látja anyád az árnyoldalát ennek a saját és nővéred példáján keresztül és szeretne megóvni tőle. Hogy legalább neked (és a későbbi gyerekeidnek) legyen esélyed egy jobb életre.
2012. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

jajj istenem, külön élsz, felnőtt nő vagy és azért nem eshetsz teherbe mert anyád azt mondja? na ne... ez a nap kérdése

tegyél rá magasról, a te életedről avn szó

2012. febr. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Na ő nem szólhat bele az életembe, de akkor minek mond ilyeneket??

Amúgy 5éve vagyunk együtt a párommal...

2012. febr. 26. 14:02
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, te normális vagy??? Arra gondoltam a kérdést olvasva, hogy biztos egy meddő nő szomorú kifakadása, de ez??? Mert anyukád nem engedi, hogy terhes légy, ráadásul 20 éves vagy mindössze, és csak azért szülnél, mert a nővérednek "szabad"? Most komolyan, te azt hiszed, már felnőttél a feladathoz? Hát ordít minden szavadból, hogy a gyerekvállalást olyasminek tekinted, minthogy a nővéred vett egy 20ezres farmert és most neked is kell.
2012. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

anyád ezek szerint elb*szta az életét...a nővéred elb*szta az életét...


....és most anyád azt mondja, h. Te ilyen fiatalon ne tedd....


Szerinted?

2012. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Te még jó pár évig ne vállalj gyereket, mert még magad is gyerek vagy, hiába élsz külön anyádtól. Egy dedós siránkozását látom, semmi mást...

Ha akarnátok gyereket, vállalhatnátok, független a külvilágtól. De te csak azért akarsz gyereket, mert nővérednek már van és így kevesebbnek érzed magad, be kell őt érned. Az emberek nem ilyen ostoba okok miatt vállalnak gyereket! Nőj fel a feladathoz!!!

2012. febr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az írásomból ezt nem fogod leszűrni, én nem azért akarok gyereket mert a nővéremet is felcsinálta valaki. Mi tervezzük már jó néhány éve, mikor a nővéremnek még nem is volt semmi. De itt nem rólam, hanem az anyámról van szó h miért ilyen. Pl a két hugomnak (16és 17) miért engedné meg??
2012. febr. 26. 14:12
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért, szokta mondani, hogy megengedné nekik, sőt támogatja az ötletet, vagy ezt te találod ki, mert érzelmileg még mindig olyan tini szintjén vagy, hogy "jaj, anyu csak engem uuuutál, bezzeg a tesóimat nem!"
2012. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

"de nekem nem engedi meg az anyám h terhes legyek, "


Már ne is haragudj, de erre az anyádtól kérsz engedélyt?

2012. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzuk. Anyukád fogja kihordani a gyereket? Netalántán valami hermafrodita és ő adja a spermát? Nem hiszem... ennél fogva igazán nem értem, hogy milyen jogon szól bele, illetve te ezen miért húzod fel magad.
2012. febr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!