Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így igazságos? Nekik lehet...

Ez így igazságos? Nekik lehet gyerekük nekem meg nem? Lent

Figyelt kérdés

Én már külön költöztem a páromhoz egy házba. A nővérem 3hónap "ismeretség" után esett teherbe, összeházasodtak, de nincs saját házuk vagy lakásuk. Összesen 4 lánytestvérem van, ha bármelyik is teherbe esne az nem lenne gond, de nekem nem engedi meg az anyám h terhes legyek, mert fiatal vagyok, a nővérem 21 évesen szült az anyám 20 évesen. Én is 20vagyok most. Az nem volt baj h a nővérem terhes lett de ha én lennék az abból botrány lenne, szerintetek miért?

Neheztel rám mert 17évesen elmentem tőle, mert katasztrofális anya, és nem házasodunk össze a párommal aki idősebb nálam???

Persze nem érdekel h ő mit gondol vagy mit mond, csak nem értem h nekem miért nem lehet???


2012. febr. 26. 13:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Gyereknek nem kell gyerek. Ha nem gyerek lennél, nem az anyád irányítaná az életed.
2012. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem kértem engedélyt anyámtól arra, hogy terhes legyek. Ez rám meg a férjemre tartozó döntés.
2012. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem az anyám irányitja az életemet, ezért sem értem hogy miért akar bele szólni. Egyébként a testvéreim is ki vannak ezen akadva, nekik napi szinten mondja hogy nekem nem lehet gyerekem, pl tegnap is mondta, mikor az egyik tesóm azzal álmodott hogy szültem egy gyereket, erre anyám kiakadt hogy de nekem nem engedi meg, és igen, kijelentette azt is hogy ha a többi tesóm esne teherbe az nem lenne gond!!

Itt nem az én gondolkodásommal van a baj hanem az övével.

Amugy nem siránkozok h nem szeret mert tudjuk mind a 6an hogy nem szeret minket...sajnos

2012. febr. 26. 14:27
 14/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem engedi meg? Vicc. Külön élsz, nincs beleszólása. Anyám 100 km-re lakik, néha most is próbál "tanácsot adni", de nem izgat, csinálok, amit akarok. Ha sokat ugrál, nem hívom.
2012. febr. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
36%
Hát szerintem ne tartsd vele a kapcsolat...
2012. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Most öten vagy hatan vagytok testvérek?

De az miért fontos 20 évesen, hogy anyád mit gondol erről?

2012. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Én csak nem értem h miért gondolja így

6an vagyunk, 4 lánytestvérem van és 1 fiú

2012. febr. 26. 15:44
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Az apád nem testvére véletlen anyádnak? Mert akkor minden világos...
2012. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
nem
2012. febr. 26. 15:53
 20/21 anonim ***** válasza:
Te úristen... Nem engedi meg... Miért mit tenne ha megszületne??? Ha nincs beleszólása akkor kit érdekel mit mondd?? 5 éve vagytok együtt. Ha van megfelelő anyagi háttér és nem függsz tőlük akkor fejre is állhatnak. Még hogy nekik lehet neked nem... Eszem megáll. Itt igenis veled van a baj nem anyáddal mert foglalkozol azzal ki mit mondd...
2012. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!