Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy sokkal...

Mi az oka annak, hogy sokkal idősebb párt választanak egyesek,10-20 évvel idősebbeket?

Figyelt kérdés
A korabeliek nem passzolnak össze,vagy mi?Tényleg mindenhol csak ilyet látok.Miért van ez?Én a vén kecskéket elhajtom a p.csába,ha észre veszem,hogy többet akar.Mármint az ilyen 35-40 éveseket,mert az ilyen az apám lehetne.
2012. febr. 22. 15:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
54%

Köztünk 7 év van a Párom javára, de az én maximumom is 10 év plussz a pasinak de minimum 5. Hát pont azért, amiket leírtak. Itt vagyok 23 évesen, 4 éven belül gyereket, esküvőt szeretnék. Ritka az a 23-25 éves pasi, aki szintén ezt akarná. Első kapcsolatból meg köztudottan nagy többségben semmi sem lesz.

A párom már 10 éve dolgozó ember, volt már komolyabb kapcsolata is. Kiélte magát úgymond. Neki a stabilitás és a család a fő cél, nem egy jó beb.szós buli a haverokkal.

Ezek a fő indokok. Én nem tudnám elképzelni egy velem egykorú fiúval.

23N

2012. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Sajnos lehet abban valami,amit egyhangúan leírtatok,legalábbis ezt a nők részéről megértem,hogy biztonságot akarnak.De egy 40 év körüli mit akar egy fiatal lánytól?Eltartani?Nem tehetek róla,úgy idegesít.

Amúgy nálam is 10 év a határ,sőt,ha van 2-3 év korkülönbség,az még jobb is lehet.Remélem,azért a korosztályomban nemcsak ilyen léhűtők vannak...:P

2012. febr. 22. 18:15
 13/22 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlenül kell (ennyivel) idősebbnek lennie egy férfinak ahhoz, hogy komoly, érett, hűséges legyen. Természetes, hogy egy 23 éves férfi mögött még nincs komoly egzisztencia, de személy szerint én jobban is örülök neki, hogy a házunkat majd ketten, közös erővel, viszonylag egyenlő erőfeszítések árán vesszük meg. Lehet találni fiatalabbak között is normálisat - és ez nem egyenlő azzal, hogy a férfi tutyimutyi, és nem tudom nőnek érezni magam mellette, nem tudok rá felnézni. A magasabb életkor nem feltétlenül jelent érettséget - semmilyen szempontból.


Nekem 5 év a max. korkülömbség, köztünk 3,5 év van.

Egy 10 évvel idősebb férfi a tanárom lehetne, egy 20 évvel idősebb pedig az apám. Nekem így az ennyivel idősebb pasik mindig is tabunak számítottak. Persze ez csak saját vélemény, semmi leszólást nem kell a dolgok mögé képzelni.

2012. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Utolsó:Akkor még van remény:)Én is egy ilyen kapcsolatra vágyok,ahol egy szinten vagyunk és közösen valósítjuk meg az álmainkat:)
2012. febr. 22. 18:39
 15/22 anonim ***** válasza:
Kedves 9-es.Az idősebb nem egyenlő azzal hogy idős!!!
2012. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%

Jól gondolkozol, mert tényleg nem egy apjakorabelivel kellene kezdeni egy 20 körüli lánynak...Ott vagy a férfi akar villogni egy fiatal csajjal, vagy a csajnak kell a biztos háttér,na meg a pasi pénze, háza.

Mennyivel jobb egy hasonlókorúval hasonló ízlésűvel, gondolkodásúval együtt megszerezni mindent.Nem csak beleülni a készbe.

Azért a" vén kecskét"én se szívesen olvastam... Hiszen ez a legszebb férfikor...

Egy 43 éves nő,akinek a férje 44 éves...:)

2012. febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én se értem ezeket, szerintem sokkal romantikusabb együtt megteremteni az egzisztenciát, mint beülni a készbe, és sokakkal ellentétben azt se tartom vonzónak, ha egy férfi úgymond "kiélt" (de hülye szó ez). Az meg, hogy "az idősebbek komolyak, a fiatalok komolytalanok" kb. annyira értelmes, mint ha azt mondanám, hogy a barna szeműek komolyak, a kék szeműek nem... egy bazi nagy általánosítás.
2012. febr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy akadnak hozzám hasonlóak is:)Már kezdtem azt gondolni,hogy kilógok a sorból.:P Akkor csak a világgal van a baj.
2012. febr. 22. 23:03
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig nem tudtam elképzelni, hogy érdek nélkül lehet szeretni egy sokkal idősebb embert. Aztán beleszerettem egy 38 évvel idősebb férfiba... Mondjuk kb. esélytelen a dolog, de a szerelem tényleg nem korfüggő. Ja, 31 éves vagyok- lehet lepontozni. :)
2012. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ezért nem fog senki lepontozni:DNekem is van egy barátnőm,aki 20 évesen 50 évessel járt...megérteni nem tudom,de ez van:D
2012. febr. 23. 12:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!