Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy sokkal...

Mi az oka annak, hogy sokkal idősebb párt választanak egyesek,10-20 évvel idősebbeket?

Figyelt kérdés
A korabeliek nem passzolnak össze,vagy mi?Tényleg mindenhol csak ilyet látok.Miért van ez?Én a vén kecskéket elhajtom a p.csába,ha észre veszem,hogy többet akar.Mármint az ilyen 35-40 éveseket,mert az ilyen az apám lehetne.
2012. febr. 22. 15:23
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
70%
A szerelem nem kor függö.Általában..:) de viszont vannak kora érö személyiségek akik a korabeliekkel nem igazán jönnek ki és komolyabb társaságra vágynak.Talán ezért..
2012. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Én úgy vagyok, max 10 év korkül lehet... Korombeliek még komolytalanok, bulizósak, nem egyezik az életfelfogásunk, és nekem szükséges hogy feltudjak nézni egy férfire. Vén kecskét én is elhajtok, de egy 30 éves férfit nemfeltétlen :)


22/L

2012. febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
53%

Köztünk 9 év van a párom javára. és 24 éves nő vagyok. együtt élünk 6 éve, és szeretnénk lassan gyereket. a párom komoly és megbízható. nem veri el a pénzt, nem bulizza halálra magát, szívesen vállal gyereket, és nem lép le azzal a mondattal, ha komolyodik a dolog, hogy "bocs, de még élni akarok"

a korombeli fiúk nem elég érettek. szóba sem jöhetne esküvő. a legtöbb pasi 32-35 éves korában érik meg annyira, h hallani akarjon a gyerekről...én nem akarok 35 évesen szülni. én 26-27 évesen szeretnék.

2012. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
A jelenlegi párom két évvel fiatalabb nálam. Nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást, de azért kiütközik a kapcsolatunkon az, hogy ő a fiatalabb. Én nőként 25-6 éves koromban szeretnék már a gyermekvállaláson gondolkodni, míg akkor a párom 23-4 évesen még egyáltalán nem biztos, hogy kész lesz erre. Sok 25-6 éves férfi sincs erre még készen. Persze kivétel akad, de azért az ismerettségi körömben ez a jellemző. Ebből a megfontolásból igen is jobb esetleg a korai harmincas korosztály, avagy a kései 20-as, mert ők már erre vágynak, ilyen téren egy rugóra jár az agyunk. Egyébként mondom ezt úgy, hogy 3 év volt a max korkülömbség eddig fölfelé, amit bevállaltam. A max az nekem is 10 lenne, de így 22 évesen már kicsit az is fura lenne, hogy a párom 32, viszont ha szeretjük egymást, akkor miért ne?
2012. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

Én 29 vagyok,férjem 45 éves.

Szeretjük egymást,ő kicsit fiatalosabb a koránál(nem is látszik többnek 35nél).

Mikor megismerkedtünk akkor én voltam 23 éves ő meg 39.Nekem mindig is idősebb pasik jöttek be a komolyságuk miatt.

2012. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%

Érettség, egzisztencia.. Egy huszonéves férfinál ezek ritkán adottak. Egy 20 éves párnak álmai vannak, egy 30-40 éves ember pedig túl van az álmokon, és már tudja(a többség), mit akar az élettől és hogyan érje el azt. Önálló, nem szorul másokra, ami határozottságot, tekintélyt is feltételez. Persze butaság azt hinni, hogy minden idősebb férfi ennyire vonzó a fiatal nők körében, inkább csak azok, akik tényleg kiemelkedőek. A kor önmagában nem vonzó tényező, és akármennyire is titkolják a nők, de az anyagiak nagyon sokat nyomnak a latban. Saját ház, saját kocsi, az átlagnál magasabb fizetés ugrásszerűen növeli az esélyeket, egyfajta kompromisszum: Idősebb alany, nagyobb kényelem. Ezalatt nem kitartottságot kell érteni(de sokszor azt is), hanem egyfajta biztonságot, hogy még ha a nő el is veszíti az állását, attól még a férfi jól keres kettejüknek(vagy többüknek) is, hiszen sikeres. A nőkbe pedig bele van kódolva, hogy a sikeres hímhez vonzódjanak.

Olyat nem látunk, hogy egy húszéves nő egy negyvenes szalagmunkással jöjjön össze, de olyat annál inkább, hogy egy negyvenes igazgatóval, vezetővel. Ez mindent elárul, de nem kizárólagos ok.

2012. febr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
hogy lehet egy kalap alá venni a 10 meg a 20 év korkülönbséget? könyörgöm, a 20 az mégegyszer annyi, mint a 10 volt. a 10 még szerintem épp határeset, a 20nál viszont már tényleg beszélhetünk generációs különbségről, az már tényleg az apja/anyja lehetne
2012. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
Én teljesen megértem őket. Párom 26 éves, én 25 vagyok. Három éve együtt vagyunk. Szeretnék összeköltözni, szeretnék tervezgetni, szeretném tudni, hogy van közös jövőnk. Őt ebből semmi sem érdekli, neki tökéletesen megfelel, hogy a egymás szüleinél alszunk, hol van munkája, hol nincs. Ráadásul albérletbe sem kellene mennünk, csak rezsit fizetni, lakás lenne. De benne az összeköltözés fel sem merül. Egy idősebb férfinél már megvan ez az igény, legalábbis remélem. Ő tökéletes lenne számomra, HA 5 évvel idősebb lenne, és benőtt volna a feje lágya, és nem bulizni a haverjaival lenne az első, hanem a jövendő közös életünk. Ezért itthagyom őt, és külföldre megyek építeni az egzisztenciámat. Ha szeretnék 30 alatt gyereket, arra most kell elkezdeni gyűjteni, gondoskodni a jövőnkről. Őt pedig szívfájdalommal, de itthagyom, mert rengeteg fájdalmat okozott a nemtörődömsége, közönye. Nyilván van a fiatalabb korosztályban is, aki érettebb, de ez a ritkább szerintem.
2012. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%

ma 15:42Egyetértek,azzal a különbséggel,hogy nekem nincs 45 éves férjem,sőt semmilyen sincs:))))

Egy 35-40 éves férfit azért ne vénezzél már le,jó?Majd ha te annyi leszel,biztosan elsőnek fogod kikérni magadnak,hogy te nem vagy öregasszony.

2012. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

Az én párom 9 évvel idősebb. A korombeliek (20-25 között) nem elég érettek. Egy fiú ismerősöm pl. nem képes komoly kapcsolatban hűséges maradni. 23 éves, fiatal és hajtja a vére.

Egy másik srác egész nap gép előtt ül. És még sorolhatnám.

2012. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!