Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fogja fel, mit akarok! Ez...

Nem fogja fel, mit akarok! Ez akkor most válóok?

Figyelt kérdés

Egy iszonyatosan piszlicsáré, apróság, hülyeségről van szó.


A téma a konyha. Főszabály szerint én (a nő) használja, én főzök, én mosogatok. Direkt megs szoktam kérdezni, mit enne, azt főzök, általában 2-3 napra, hogy ne kelljen minden nap. Azokból csipegetünk (tehát minimum 2 féle kaja szokott lenni készen, a hűtőben), ám ez a rendszer elég régóta nem működik.


Arra hivatkozva, hogy "neki ahhoz nem volt kedve" mindig csinál valamit, ami nagy pepeccsel jár, és otthagyja a koszt maga után. Amíg finoman csinálta, elnéztem (pl tojást akart, a tányérját hagyta ott, meg 1 db serpenyőt).

Aztán jöttek az egyéb finomságok... A tegnapi nap volt konkrétan a kiakadásom csúcspontja.


Fokhagymás hús krumplival: 3 tányér, amit csak a hússal kent össze, a sajtreszelő a fokhagymának, a krumplinak friss oljat öntött, gondolom fedő nélkül sütve, mert még a nappali is olajos, külön seprenyő a húsnak, evéshez is 3 tányért használt (uborka, krumpli, hús). És konkrétan minden úgy volt hagyva, ahogy végzett a kajával. A fokhagymás dolgok rászáradtak a tányérokra, a maradék uborka megposhadva... A slussz pojén, hogy a tűzhelyen volt egy piszkos edény beáztatva, azt betette a sütőbe, hogy "jobban elférjen sütés közben" majd éjszaka begyújtotta a sütőt, hogy melegebb legyen.


Ő azzal érvel, hogy annyira fáradt, hogy miután megcsinálta a kaját, olyan fáradt, hogy nem tud elpakolni, egyébként meg ő csinál kaját, én pakoljak el - ez csak ott sántít, hogy ezek a kaják csak 1 személyre készülnek.


Ma reggel kért kávét, amikor bementem kávét főzni, akkor szembesültem az éjszakai lakomája maradványaival. Konkrétan a fején szét tudtam volna törni az összes tányért, úgy felment a pumpa... De persze a gyerek miatt higgadtnak kell maradnom. Így szimplán közöltem, nem tudok kávét csinálni, mert a mocsoktól nem férek be a konyhába. Erre még ő sértődött meg.


Az ő unszolására beiratkoztam egyetemre, van 1 lányunk, és persze dolgozom is, mint mindenki más, és lassan gyomoridegem van, mire kell hazajönnöm... Nem bírom tovább.


Mégis mi a megoldás?


2012. febr. 19. 12:40
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Én megmondanám neki, hogy addig nincs szex míg meg nem tanulja, hogy ha főz mosogasson is.

Vagy akkor főzzön mindenki másra, főzzetek együtt akármi. De ez így nem normális önzőm és tahó viselkedés.

2012. márc. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!