Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos! Fiúk, szerintetek...

Fontos! Fiúk, szerintetek mennyire természetes h a nő főz? Nálatok mennyire elvárt? Megtudnátok ti is főzni?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze és az agyamra megy ez h ki kell szolgálnom, különben nem eszik. Vannak ismerõsem (fiúk) akik azt sem hagyják a barátnõjüknek h õ vasalja az ingjeit. A barátom meg nem ismer önellátó férfit, szerinte ez a természetes.
2012. febr. 12. 21:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Miért költöztetek össze, ha nem főzöl? Hol esztek hétvégén amikor nem kell dolgozni és otthon vagytok? Hogy osztottátok meg a házimunkát? Eddig hol ettetek? Hány évesek vagytok? ..... Elég sok kérdés felmerült bennem a kérdéseddel kapcsolatban, ugyanis ha már most ez problémát jelent mi lesz később, ha lesznek gyerekek, meg a hozzájuk kapcsolódó feladatok, akkor is majd veszekedni fogtok, hogy ki vigye a gyereket óvodába, vagy ki keljen fel hozzá éjjel? Mindkettőtöknek elég gyerekes, önző felfogása van az életről. Minél előbb tisztázni kell, hogy ki mit vár el a másiktól együttélés esetén, és nem másokhoz hasonlitgatni meg viszonyítani a kapcsolatotokat.
2012. febr. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
15%
Alap! Nem nő az, aki nem tud (méghozzá JÓL) sütni-főzni! 29/F
2012. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Párom (28/F) tud főzni,néha szokott is.

De inkább úgy csináljuk hogy én megfőzök,bármit megfőzök,de ő rak rendet,ő mosogat,mert azt én utálok :D

Cserébe este 11kor is megfőzöm amit kiván,csak mosogatnom,rendet raknom ne kelljen.

Illetve a hagymapucolás is az övé :)

De ha nincs kedvem,akkor megfőz bármit,recept alapján,bár ez csak akkor van ha beteg vagyok.


Én a te pasid nem viselném el.Ha éhes,csinálja meg.


Kivétel ha ő dolgozik,te meg semmit nem csinálsz,akkor a te dolgod hogy melót keress meg elvégezd a háztartásban felmerülő melókat.

N

2012. febr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
54%

Az én férjem maximálisan elvárja ezeket a dolgokat. De nem árult zsákbamacskát, tudtam kihez megyek férjhez.


Nekem ez nem is probléma, főzni szeretek, takarítani nem, de a tisztaságot nagyon szóval ha egyedül élnék is meg kell csinálnom. Ha viszont beteg vagyok vagy olyan fáradt, hogy munka után nem megy akkor megkérem, hogy segítsen. És ő segít.

Nem feltétlen miatta csinálom hanem magam miatt, de legfőképpen a gyerek miatt. Tiszta, vasalt ruha kell neki, minden nap meleg étel ami változatos és természetesen tisztaság.


Nekem ezek alaptartozékok. Egyébként a férjem imádja, hogy ilyen pedáns vagyok, de mondom segít ha kérem.

2012. febr. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
100%
Szisztok! Én megtaláltam a legháziasabb/legrendesebb férjet a világon! Imádok főzni, néha sokallja is, hogy sok időt töltök főzéssel. Ő viszont nagyon pedáns, rendszerető. Esélyem sincs arra, hogy étkezés után elmosogassak, mert ő egyből ott terem és megcsinálja. Porszívózni szokott is szokott, meg fürdőszobát sikálni. Sosem kell könyörögni neki, mindig ő ajálnja fel a segítségét és már csinálja is. Vasalni kifejezetten szeret a mianap majdnem összevesztünk azon, hogy ki vasaljon, bár tudom ez már durva. Amikor egyetemista korában egyedül lakott, akkor is ilyen volt, ezt látta otthon. Hétvégén ha együtt nekilátunk, 2 óra alatt rendbe vágjuk a házat. :)
2012. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok: N/25 :)
2012. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Szoktunk errõl beszélni, aztán jól össze os veszünk. Õ azon az állásponton van h a férfi csinálja a kerti munkát, a nõ a bentit. Ezt látta, ezt tanulta, nincs is ezzel baj. De! Nálunk nincs kert. Ráadásul most csak én dolgozok. Neki mindenre idõ kell. Pfff.. õ porszívózik. Ha nem vagyok itthon ki is takarít. De hazajövök a munkából 10óra talpalás után és képes megkérni h masszírozzam meg a vállán. Az eszem megáll. Ezen nagyon jó lenne változtatni, mert ezeken kívül viszont nagyon jól megvagyunk vagy 6 éve.
2012. febr. 13. 13:53
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő már nem társként néz rád,hanem szolgaként.Az én pároméknál volt trendi,hogy anyósom körülugrálta apósomat,na mikor összeköltöztünk én ezt nem tettem meg.Persze én főzök,mosok, takarítok meg ugye a kisfiunkkal vagyok itthon.Ő dolgozik,de szivesen segít.Az azért elég érdekes,hogy munkából hazamész,mindent te csinálsz otthon és még masszírozd meg a vállát.Mibe fáradt el?A semmit tevésbe?ne hagyd ezt rá.Éhes akkor süsse meg 10x magának a sült krumplit.E.
2012. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

6 éve házasok vagyunk, mindig főzök valamit, de utálok főzni. Nagyon gáz, mi?

Egyébként meg bárki meg tud tanulni főzni, aki akar, bizony, a pasik is, csak neki kell állni.

2012. febr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Nem misztifikálom túl, és nem is várom el.

Arról nem beszélve, hogy többek szerint jobban főzök, mint a párom.

Tehát nem tartom női "kötelességnek" a főzést.


F/42

2012. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!