Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? Bővebben lent

Ez miért van? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Kb egy hete megismerkedtem egy férfivel a neten. Nem társkeresőn, hanem egy közösségi oldalon. Nagyon sokat beszélgetünk minden nap, ha tehetjük akkor telefonon is. Találkozni még nem találkoztunk, de hamarosan fogunk. Ő a közös jövőnkről beszél, és én minden más esetben gyanakvó típus vagyok (messziről jött ember azt mond amit akar) de vele valahogy minden annyira természetes. Miért érzem ezt?
2012. jan. 31. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit érzel??
2012. jan. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 hete ismered (?), nem is találkoztál még vele és ő a közös jövőtökről beszél????

EZ AZÉRT ELÉG KORAI, NEM?

2012. jan. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is korainak gondolnám minden más esetben, hiszen írtam is hogy alapvetően gyanakvó típus vagyok, de vele kapcsolatban valamiért nem. Sőt ő az első az életemben akire nem nézek gyanakvóan. Valamiért annyira természetes mindaz amit mond.
2012. jan. 31. 09:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert egy hullámhosszon vagytok. Én társkeresőn ismertem meg a férjem és vele éreztem így, ahogy most te. Minden gördülékenyen ment, minden magától értetődő volt.
2012. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Akkor te is hasonlót éreztél mint én? Több emberrel is megismerkedtem már a neten előtte, de másokkal mindig úgy voltam hogy ezek csak amolyan kötelező bókok, amik jól estek, de éreztem végig hogy ez simlis és nem szívből jön. Most meg majdnem olyan érzésem van hogy amit mond az úgy is lesz. Valamiért eszembe sem jut az hogy simlizik, és arra sem gondoltam hogy hány nőnek mondhatja ugyanezeket amit nekem. Valamiért nem.
2012. jan. 31. 09:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg egy hullámhosszon lehettek azért van ez, én is így ismertem meg a párom, mondjuk nálunk 1 hónap után kezdett el tervezgetni úgy h még nem is láttuk egymást, legelőször 3 hónap után találkoztunk és azóta 5 éve együtt vagyunk, 3 éve együtt lakunk, szóval nem lehetetlen de sok munka! :)
2012. jan. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden alakuló kapcsolatnak megvan a maga "polgári" sebessége, amihez illemből tartani kell magunkat. Nem tudom hány éves vagy, és hogy a gyanakvásodat, hogy sikerült ilyen rövid idő alatt kiiktatnia, de őszintén, nem gyanús egy kicsit? Egy hét... És még nem is társkereső oldal... És már közös jövőről beszél... Asszony! Ébresztő! Ez a való világ, nem a kívánságműsor... Távol álljon tőlem, hogy ünneprontó legyek, de tudod ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen...
2012. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

9:31es vagyok

Igen, szerintem hasonlót éreztem. Mi is kb 2hétre rá találkoztunk. 1hónapra rá eljegyzett, 3hónapra rá összeköltöztünk, 6éve vagyunk együtt és minden oké.

Én úgy vagyok vele, hogyha minden úgy megy mint a karikacsapás, akkor nem lehet rossz a vége :)

Amúgy meg én már az első randin (első találkozásunkkor) azt éreztem, hogy Ő az Igazi. Szóval nem lehetetlen, hogy egymásra találtatok. Sok szerencsét!

2012. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!