Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan fiatalról, aki azért nem beszélget, mert nem érdekli semmi?

Figyelt kérdés
Szűk családi körben vagyunk, mindenki szeret erről-arról beszélni,szépről,jóról a mindennapi dolgokról. Az egyik fiatal azért nem szól semmihez,mert őt nem érdekli semmi és senki.Hogyan oldanátok ezt,mert úgy,hogy ne legyetek ettől feszültek,mert ha véletlen ketten maradunk számomra a CSEND,maga az öngyilkosság!Nagyon tájékozott, emberbarát vagyok, szeretnek az emberek, mégis ilyen helyzetben,alig-alig tudok mit kezdeni a kialakult "helyzettel" ilyenkor hogyan viselkedjek?
2012. febr. 5. 19:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Békén hagyod és elkezdesz gondolkodni a saját dolgaidon, feladataidon, vagy magán a világon. Nyilván ez még nem jutott az eszedbe, mert ahhoz gondolkodni kellene... Esetleg kezdj el olvasni egy könyvet.
2012. febr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hm... arra nem gondoltál még, hogy nem akar barátkozni veled? Abban biztos vagyok, hogy neki ez rettentő kellemetlen - és nagyon udvarias fiatal lehet, ha még mindig jár hozzátok, és nem küldött el melegebb éghajlatra az állandó pletykálásoddal együtt.
2012. febr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Magától jön, nem hívjuk! Miért küldött volna el,családtag. Kíváncsi lennék, hogy ebben neki mi a kellemetlen.Ha mégis beszél,mindenki csak rossz,számára nincs tökéletes ember.Nincs segítségére rászorulva, mondja ezt Ő! Másik percben megszólal, hogy nem tudnánk segíteni ezt és ezt elintézni, mert neki nincs ismerőse? Igy, hogy is lenne, ha árad belőle az emberi gyülölet!!!!
2012. febr. 6. 11:41
 14/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy árad belőle az emberi gyűlölet irántad, ha folyton zaklatod...
2012. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat, különösen azoknak,akik jóhiszemű véleményüket írták le! Külön köszönöm, hogy olyanok is írtak,akik valószínű csak így névtelenül ilyen vagány észosztó, ilyen jóhiszeműek, hogy ismeretlenül "DILIS"-nek, UTÁLATOSNAK,TOLAKODÓNAK, aki elől menekülni kell". Azt kérem, hogy azt sem bánom,ha privátba leírja a véleményét az,aki csak itt és személytelenül tud mocskolódni. Ezért,igazán nem kellett volna egyetlen betüt leírni, hogy másoknak is legyen véleménye rólad!!!!
2012. febr. 6. 18:14
 16/20 anonim ***** válasza:

Hűha! Most már pontosan tudom, miért nem akar beszélgetni veled az a fiatal rokonod.

Ha számodra csak az a jóhiszemű, aki teljes mértékben egyetért veled, hát én se szívesen lennék a beszélgetőpartnered...

2012. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A Hűha hozzászólónak üzenem: Dehogy tudod Te pontosan, hogy miért is ilyen valaki,nem hogy mást ismersz, még önmagadat sem ismered. De azért szeretném tudni, hogy fiatal vagy idős vagy? Mert nem ismerlek, de annyit megtudtam már állapítani rólad, hogy egy nagyon rossz hiszemű, kekeckedő hozzászóló vagy, aki ezen az oldalon azt keresi, hogy kinek, hogyan és mennyire lehet beszólni!!!Gratulálok hozzá, remélem a neten kívül nincs más barátod, hisz ilyen modorral még utcát sem lehet seperni, nem hogy barátot szerezni. További jó kalandozást és beszólásokat,amennyiben itt találod meg az örömödet!!!!!
2012. febr. 6. 18:52
 18/20 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, nem fog menni... én sem szeretnék veled beszélgetni :D
2012. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

ki ő pontosan neked? vérszerinti rokonok vagy házasság útján szerzett? mennyi a korkülönbség köztetek kinek a javára?

azért írod, hogy fiatal, de ez relatív. ha egy 14 évesről van szó, szerintem az normális. mindenki akkor éli a lázadó korszakát, nem érdekli semmi és senki. ő majd kinövi.

ha már huszon akárhány éves, akkor pedig nem lehet mit tenni, mert ilyen a személyisége, biztosan sok rossz élmény érte az élete során, azért vált ilyenné. emiatt nem szabad megvetni.

a kérdésem még az, hogy amikor kettesben vagytok és kérdezel valamit, akármit, akkor szimplán annyit mond, hogy ez őt nem érdekli, vagy pedig egyáltalán egy szót sem nyög ki? vagy csak az orra alatt egyszavas válaszokat piszmog. ez sem mindegy. ha ad azért válaszokat a kérdéseidre, akkor az még jó, de semmit nem válaszol, az tényleg gáz, akkor ne erőltesd a dolgot.

még egy kérdésem van: miért jár ilyen gyakran hozzátok? mi az hogy jön magától? ha nem látjátok szívesen, miért nem mondod meg neki, hogy ne jöjjön és el van intézve!

2012. febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
azért=azt
2012. febr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!