Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alig beszelget velem a ferjem?...

Alig beszelget velem a ferjem? Mi lehet vele? (bov. Lent)

Figyelt kérdés
Haza megyunk a munkabol,eszunk,nezi kicsit a tevet,utanna meg le ul a gep ele vagy jatszani,vagy dolgozni,utanna el megy inni egy kavet,es ennyi a napnak.Hetvegen ha megyunk valahova,akar vasarolni,akar a szuleihez,akkor alig szol hozzam mig utazunk az autoban,nincs egy temaja,semmi,aztan haza jovunk zuhanyzas,es lefekves.Azt mondja h en soha nem jarok el a barataimmal beszelgetni,vagy inni egy uditot,de az en baratnoimnek mar van gyermekuk,es nem jonnek,meg el vannak foglalva a csaladjukkal.En most terhes vagyok,nem igazan van kedvem jarkalni a varosban,orulok ha otthon el vegzem a dolgomat,de ha volna kivel,en baratkoznak,de nincs az sem h kivel.Szeretnem ha velem is el beszelgetne a parom,meg ha tobbet foglalkozna velem:o(.2 es fel honap mulva szulok,felek picit,jo volna ha magam mellett ereznem ot.Tud valaki valami otletet,hogy milyen programot csinaljak,h tobb idot toltson velem?Bocs ha kicsit hosszura sikerult.
2011. okt. 3. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
régen is ilyen volt, vagy mostanában változott meg?
2011. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Ezt vele kéne megbeszélned, millió és egy oka lehet. Pár mondatból nem lehet megmondani. Tisztázd vele. Lehet, hogy túlzottan "faggatózól" vagy "cseszteted" emiatt nem beszélget. Vagy megijedt az apaszereptől, ami rá vár. Vagy depis lett. Szóval ezt így nehéz megmondani. Amíg ki nem deríted, hogy mi az oka, addig ne szervezgess programokat, mert nem biztos,hogy szívesen menne. Előbb BESZÉLGETÉS!!!!!
2011. okt. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, egyeseknek miért olyan egyértelmű, hogy más után nézett? Annyi más oka lehet!

Pl. én sem beszélek a párommal, pedig eszem ágában sincs más után nézelődni. Egyszerűen csak megszoktam, hogy BÁRMIT, és BÁRHOGY mondok, attól ő megsértődik. Pedig én csak beszélgetni szerettem volna vele, de a lehető leg általánosabb dolgokról sem lehetett már! És hónapokkal később is képes a fejemhez vágni, hogy anno azt a mondatot én milyen rossz, hátsó szándékkal mondtam. Pedig eszem ágában sem volt bárkit bántani. Aztán egy ideig kisérleteztem azzal, hogy minden mondatomat 2-3szor átgondoltam, mielőt kimondtam, nehogy bántó szándékot érezhessen belőle. De ez sem jött be. Az ÖRÖKÖS duzzogásból már nagyon elegem lett, így hát inkább hallgatok. Ha kérdez, tőszavakban válaszolok. Egyelőre működik. Bár látom, ez sem tetszik neki.

Ne vedd sértésnek, de nem lehet, hogy a terhességgel Te is sokkal érzékenyebb lettél, amitől ő hasonlóképpen érezhet, mint én?

36f

2011. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit fél az apaságtól és a felelősségtől. Ezen kívül biztosan te is most érzékenyebb vagy, próbálj meg vele beszélni, de nem faggatózva.
2011. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt,és egy fél év múlva kiderült hogy volt egy harmadik az életünkben.
2011. okt. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elhiszem és megértelek. Valószínű, hogy fél a terhességtől, az apaságtól és az is zavarja, hogy most nem olyan témák izgatják, mint Téged. A férfiak sokszor kicsit befelé fordulnak, amikor a nő otthon lesz, mert hirtelen úgy érzik, hogy ő minden társaságod, és ez taszítja őket. Inkább olvass a neten dolgokat, és arról beszélgess vele. (ne párkapcsolati kérdéskörben.) Ne faggasd, mert attól nem fog többet mesélni, max. Te mesélj. Amíg dolgoztál, neked sem tűnt föl, hogy mennyit beszél, mert volt saját társaságod. Ez egy rövid és nehéz szakasz, de fel a fejjel. Ha gondolod, írj privit.

Dorothy (házassági tanácsadó és anyuka)

2011. okt. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
10:24 hozzászólásával egyetértek.Ha nem ilyen drasztikus mértékben,de nálunk is jellemző ugyanez.Emellé még elég szűkszavú is vagyok de nem csak páromat tisztelem meg ezzel,általában véve vagyok ilyen.Nem szeretek alapvetően egy dolgot egynél többször elmondani és lehetőleg azt is lényegre törően felesleges mellébeszélés nélkül teszem általában.Ezt természetesen közöltem is vele a legelején(bár amikor még nagy volt a szerelem azért beszédesebb voltam természetesen),ő ezt megértette és elfogadta így ahogy van.Szóval lehet hogy a te párod sem egy szószátyár fajta és semmiféle nőügy nincs a dologban.Egyszerűen kérdezz rá erre és lehet hogy kapsz egy megnyugtató választ,bár beszédesebb ettől valószínűleg nem lesz.28/f
2011. okt. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem csak a babavárás miatt lett ilyen, mert azért meg fog változni a helyzet és most ő kell hogy eltartson titeket. ez neki nagy feladat. hagyd pihenni, ez fontos.

nálunk is volt ilyen "hullámvölgy". én hívtam közös barátokat, akik egy picit visszarángatták :) aztán társasjátékoztunk is, akkor is oldódott.

szóval kitartás

2011. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ma 10:12 Te ritka nagy bunkó vagy. Egy nő akarva-akaratlan is hogy téged idézzelek "debella állat" lesz. A lényeg mindössze annyi, hogy a szülés után nyerje vissza a régihez hasonló formás alakját.
2011. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,igy van,egy par sorbol biztosan nem nagyon lehet tanacsokat adni,hiszen meg en sem tudom h mi lehet az oka a viselkedesenek,azt hiszem en is meg probalok valami programot szervezni magamnak,le kotom magamat valamivel.
2011. okt. 3. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!