Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan fiatalról, aki azért nem beszélget, mert nem érdekli semmi?

Figyelt kérdés
Szűk családi körben vagyunk, mindenki szeret erről-arról beszélni,szépről,jóról a mindennapi dolgokról. Az egyik fiatal azért nem szól semmihez,mert őt nem érdekli semmi és senki.Hogyan oldanátok ezt,mert úgy,hogy ne legyetek ettől feszültek,mert ha véletlen ketten maradunk számomra a CSEND,maga az öngyilkosság!Nagyon tájékozott, emberbarát vagyok, szeretnek az emberek, mégis ilyen helyzetben,alig-alig tudok mit kezdeni a kialakult "helyzettel" ilyenkor hogyan viselkedjek?
2012. febr. 5. 19:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, főleg a fiatalok. vagy meg fog szólalni, vagy nem. De azzal, hogy kiül az egész testedre a görcs, hogy AKAROD, hogy beszéljen, csak elrettented.
2012. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
pedig hallgatni is meg kell tanulni!
2012. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 bánomisén ***** válasza:
Hallgassatok zenét, akkor nem lesz csend, de beszélni sem kell.
2012. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Örülök a hozzászólásoknak, de ha lehet bővebben,mert én ezt a fajta viselkedést eddig még nem tapasztaltam. A munkám során is mindig fontos a beszélgetés, az emberi kapcsolatokat ez határozza meg, legalábbis én igy látom! IRJATOK BŐVEBBEN,AKÁR példákat is lehet,hátha a nézetem kicsit eltér az átlagostól és ezt eddig még nem ismertem!!!!
2012. febr. 5. 20:10
 5/20 anonim ***** válasza:
Miért nem írod ki eleve, hogy anyagot gyűjtesz szakdolgozathoz? Nem szégyen az... :)
2012. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy nem érdekli semmi? Igazából még sosem találkoztam senkivel akit semmi sem érdekelt volna, max csak nem tudtunk róla beszélgetni. Szerintem biztos érdekli valami. De ha ketten vagytok és nem szól semmit, akkor nem nagyon kéne erőszakoskodni mindenféle csevegéssel, csak zavarni fogja. Ha akar mondani valamit úgyis mondja.
2012. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Azt nem tudhatod, h semmi nem érdekli.


Engem egy csomó minden érdekel, pl. és remekül el tudok beszélgetni majdnem bárkivel bármiről, de az új családomban nem.

Nem kérdeznek soha semmit, vagy ha megkérdik, és elkezdem mondani, fél perc után már magukról beszélnek, végig sem hallgatnak. Így minek mondjak bármit is?

Ezért azt hiszik, zárkózott, és magamnak való vagyok, de csak mert esélyt sem adtak, hogy megismerjenek - 4 év alatt egyszer sem.


Más:

Ne akarj görcsösen kommunikációt kezdeményezni, mert csak rosszabb lesz. Inkább akkor maradjatok csendben, vagy vmi általános témát vess fel, pl. állatok, v hobbi.

2012. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is zárkózott típus vagyok, de ha valaki erőltetni akarja a beszélgetést, már csak azért sem fogok:D (pedig rengeteg minden érdekel) Vagy lehet, hogy egyszerűen nem vagy neki szimpatikus. Lazulj le, beszélgetni különben sem kötelező, neki se, nektek se.
2012. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Dehogy kezdeményezek én bármiféle beszélgetést, hiszen veszem a lapot azonnal.Ha azt mondanám milyen szép egy ruha pl. hát az őt nem érdekli. Esetleg a főzés,de bővebben már nem tér ki rá. Azaz van kicsigyermeke, mi lesz, ha majd ő is elkezd kérdezősködni, neki is mindig azt mondja majd, hogy őt az nem érdekli. Mit gondol róla, majd a saját gyermeke. Hiszen a beszélgetésekből lesznek ismerősök, az ismerősökből barátságok.Az emberek társaslénynek születtek. Nem tehetem azt, ha eljön hozzánk és csak én vagyok egyedül, előveszem az újságot, mintha mi sem történt volna és olvasok vagy bekapcsolom a zenét,mert nem kiváncsi semmire. Egyébként semmiféle anyagot nem gyüjtök,pláne szakdolgozathoz, azon már rég tul vagyok. Ez engem érdekel és a családomat, most leginkább. Furcsak helyzeteket produkál az élet.Azért mivel én vagyok az idősebb, nem lehetek még bukóbb is!!! Ötleteket várok, minél többet!!!!
2012. febr. 5. 20:58
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te kicsit dilis vagy es raadasul egy dumagep! mar megbocsass de ezt vettem ki a kommentedbol!
2012. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!