Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a féltesóm...

Mit tegyek ha a féltesóm (hugom) lop tőlem, és senki nem hisz nekem?

Figyelt kérdés

16 éves,én 17 éves vagyok. Én 14 éves koromig anyukámmal éltem,de apukámmal és az új családjával rendszeresen tartottuk a kapcsolatot. A hugomnak sosem voltam annyira szimpatikus,de olyan 10 éves koráig jól el volt velem, Mikor kamaszodni kezdett akkor kezdett megutálni,nagyjából abban az időben költöztem oda. Mert anyukámat a munkája és a párja külföldre hívta,én meg a barátom miatt maradni szerettem volna itthon.

Eddig csak régi felsőt,csatokat lopott tőlem,de most már vadi uj ruhákat és pénzt is lop(elég durva összegeket).

Tudom hogy ő lopja el,de nem tudom bizonyítani. Apu azt mondja beszéljük meg egymással,de csak nem akar a feleségével beszélni. A hugom anyja pedig nem hisz nekem. Már próbáltam finoman beszélni vele h lop,és vmit kéne csinálni vele...

A szobámat hiába zárom... mert a fürdőszoba kulcs is nyitja az ajtómat,azt meg nem engedik h eltegyem. Zárcseréről hallani se akarnak


2012. febr. 5. 15:25
1 2
 11/12 Katy123789 válasza:
Hát nekem sincs más ötletem.. Pl az hogy kicseréled a kulcsot..:) Csak a hugod keresne, szóval lebukna.. :D Egyébként én egyszer amikor egyedül vagytok, oda mennék és kérdezném h mire jó... mert hogy oda adnád, ha elkérné tőled, és nem lopná el. De így biztos nem.. :) Ha ez nem jön be, menj be szobájába keresd meg a cuccaid vagy a pénzed, és szerezd vissza..! Ha feltűnik neki, mondd meg hogy a tiéd és hogy jogosan vetted el.. Sok sikert! :)
2012. szept. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ez egy érdekes kérdés. Én is pont ilyen szituban vagyok csak nem ilyen durvában. A húgom egyre többet és komolyabb dolgokat lop tőlem. először csak az összes sminkem, aztán melltartó, dezodor, most már bloetotth-os hangszóró de ki tudja még miket visz el vagy használ mikor nem vagyok otthon. Egyszer a laptopomba lépett be és véletlen kitörölte a szakdogám addigi meglevő részét, azóta rá sem nézhet a laptopomra, jelszó csere stb. De hiába beszélek vele minden egyes alkalommal, próbálok rá hatni, hiába mondom neki, hogy h elkérné odaadnám és nem lenne ez a szitu, hogy lop. Ha lecseszem akkor én vagyok a rossz nővér aki önző, ha nem akkor meg kihasznál. Most ott vagyok, hogy minden fontosabb cuccomat én is bezárok de nem tudom, hogy tudnék rá hatni észérvekkel.
2017. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!