Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben változik egy kapcsolat...

Miben változik egy kapcsolat az évek alatt? Pl a szex miben lesz más, vagy egy csók, stb. És kb. mennyi idő után?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Megszokottá válik/válhat és persze nem lesz olyan tüzes, rejtélyes, izgalmas, mint az elején.

Idő embere válogatja, 1-3 év alatt csitul le kb. a nagy rózsaszín köd.

2012. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Azért szerintem nem lehet általánosítani. Minden párkapcsolat más. Mi 3 éve vagyunk együtt, de nálunk például a szex most sokkal jobb, és intenzívebb és gyakoribb mint az elején volt. Sok helyen meg ugye egy idő után csökkennek az együttlétek. Sok helyen a megszokás miatt el tud laposodni egy kapcsolat. Hogy mennyi idő szerintem nagyban függ attól is, hogy milyen gyakran, milyen körülmények közt találkoznak a párok.
2012. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
7éve vagyunk együtt. már nincsenek meg az egész éjszakán át tartó szeretkezések, de még mindig meg van a heti 4-5 alkalom. Amúgy egyre jobb :) Sokkal merészebb lettünk és kíváncsibbak
2012. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4,5 éve vagyunk együtt.

Nálunk sosem volt az a nagy rózsaszín köd, mindig "józanok" tudtunk maradni, nem jellemző egyikünkre sem az elszálltság, realisták vagyunk.

Első perctől (pedig akkor még csak 17 évesek voltunk) elterveztük az egész közös életünket...

A kapcsolatunk az idő elteltével "felnőtt", szerintem egyre jobb lett. Őszinték vagyunk egymáshoz, megvan a bizalom, és egy biztos szeretet, ami már több mint a szerelem. Azt hiszem ez is átalakul idővel.

A szex téma működik jól, nincs unalom. Csókolózni meg nem csókolózunk állandóan, de ez előtt se volt túl gyakori.

Néha úgy érzem mintha 10 éve házasok lennénk. De csak pozitív értelemben a biztonságérzet és szeretet miatt...

Hogy mennyi idő után, nem tudom.

De a megszokás esetén már jobb futni hagyni a dolgot...

2012. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

viszont sok év után, már tudod mit szeret a párod, mitől indul be, és ez is nagyon jó érzés, sokkal nyitottabb leszel, bevállalósabb, lazább.


a csókolózást, csak úgy, szex nélkül, csak a csók kedvéért én is hiányolom.

2012. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak hosszú kapcsolataim voltak. Az a tapasztalatom, hogy eleinte sokkal nehezebb, mint később. Nyilván nincs izgalom, de őszintén szólva nem is hiányzik, hogy "jajj most ez egy szemétláda aki csak le akar fektetni?" és hasonló aggodalmak.. Miután két ember összecsiszolódott sokkal gördülékenyebb minden. Igaz nincs annyi szex, mint az elején (napi 3-4) inkább heti 1-2, de én sem igénylek ennél többet. Sokkal fontosabb számomra a lelki kielégülés a nap 24 órájában, minthogy állandóan nyulak módjára arra gondoljunk:) persze volt olyan időszak is és mostanában is vannak szex-centrikus napok.. De mindkettőnknek az jelenti a boldogságot, hogy együtt ébredünk, amit soha nem tudnék lecserélni ilyen ugribugri kandúrokért:)
2012. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 éve vagyunk együtt. Én azt vettem észre, hogy az évek alatt nagyon összecsiszolódtunk, megismertük egymást és egyre jobban ragaszkodunk a másikhoz.

Mikor még csak 1-1,5 éve voltunk együtt, azt hittem már teljesen kiismertem, de utána rájöttem, hogy hülyeség ilyet gondolni. Pedig nem telt el egyetlen egy nap sem a megismerkedésünk óta anélkül, hogy legalább 1 darab sms-t ne írtunk volna egymásnak.


A kapcsolat elején sajnos tettem pár felelőtlen, meggondolatlan dolgot. Úgy érzem, hogy a párom mellett megkomolyodtam és felnőttem és tudom, hogy már semmi meggondolatlant nem tennék, amivel bánthatom őt.


A szexualitás ugyan olyan az elejétől kezdve, akkor van, mikor megkívánjuk egymást. Lehet, hogy heti 3, lehet, hogy napi 3. Szóval ez teljesen kedvfüggő volt mindig is.

Csókok minden találkozáskor vannak, csak már nem keveredünk fél órás csók csatába csak úgy.


Én teljesen úgy érzem, mintha már régóta házasok lennénk, pedig sajnos még együtt sem élünk. Mindent őszintén meg tudunk beszélni és nincsenek tabuk, ami szerintem előny egy párkapcsolatban.

2012. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!