Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság mi fog meg benneteket...

Manapság mi fog meg benneteket egy lányban?

Figyelt kérdés
Az a meggyőződésem, hogy a lányok 90%-a ugyanolyan. Mielőtt bárki neki látna vádaskodó válaszához megjegyzem, nem 100%-ot írtam. Van kivétel. Ismerek én is, csak már foglalt. De sajnos azt vettem észre, hogy a lányok nagy része igenis fantáziátlan vagy majmol. Ugyanolyanok. Kevés az igazán természetes és érett fejjel gondolkodó lány. Belül is a legtöbbje sivár vagy gyerekes, az orránál nem lát tovább. Talán 1-2 egyedi, nőies lányt tudnék felsorolni, függetlenül a külsőtől, mert kisugárzásról beszélek most. És ez is lenne a kérdésem. Hogy belül mi fog titeket egy lányban? Persze nem pont csúnya lányra gondoltam, de a külsőtől eltekintve. Mert ki nem ismeri azt a sztorit, hogy megláttam, beleszerettem, csodaszép volt, de megszólalt, és kiábrándultam... :)
2012. febr. 4. 21:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%

a férfiak hajlamosak kategóriákba sorolni egy nőt.

pl én plázacica kinézet, még is a világ leghűségesebb nője vagyok, családot szeretnék, dolgozom, tudok felelősséget vállalni, stb, mégis nem egy férfi ajánlgat könnyű kapcsolatot, a saját párom meg nem bízik meg bennem.


szóval a férfiak akkor sem látják a normális nőt, ha a szemük előtt van.

2012. febr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*mégis
2012. febr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tulajdon képp, java részt minden nő normális legbelül.

Alapvetőleg egy nő elgyen előre látó,stb. Ezek javarészt meg is vannak, de vannak esetek amikor nem is akar ilyen lenni.Például, mert lelke mélyén sérült, érzelmileg labilis, ma egyre el terjedtebb probléma a szülői főleg az apai befolyás.Ezért változik egy nő, ezért nem látni benne ezeket az alapvető ösztönös tulajdonságokat, persze az értelmi szint is kell. De lehet, hogy az is meg van de el van nyomva.Például egy válásnál , ő lessz a legrafkósabb.

2012. febr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

11/13


Itt nem a kategorizálásról van szó. Amúgy rendben van, ahogy gondolkodsz, de lehet ez valakit nem fog meg. Nem sértésnek szánom, nagyon jó, hogy olyan vagy, kevés az ilyen nő. De tudod milyen (hülye:D) az ember... Sajnos van alapja az olyasféle általánosításoknak, hogy mindig a nehezebb utat választjuk, a csajoknak a rossz fiú kell stb stb... És megint nem 100%-ról beszélek, mielőtt valaki félreértené! Talán az ember ebben látja a kihívást, nem tudom.


Amúgy nem csak rólad lesz most szó, hanem még 1-2 válaszadónak: Szerintem nem értettétek a kérdést, mert nagyon más irányt vett a téma.:)


Szóval mi fog meg benneteket egy lányban?

2012. febr. 5. 11:09
 15/15 A kérdező kommentje:

asszem elírtam, rád gondoltam:


ma 07:13

2012. febr. 5. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!