Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság mi fog meg benneteket...

Manapság mi fog meg benneteket egy lányban?

Figyelt kérdés
Az a meggyőződésem, hogy a lányok 90%-a ugyanolyan. Mielőtt bárki neki látna vádaskodó válaszához megjegyzem, nem 100%-ot írtam. Van kivétel. Ismerek én is, csak már foglalt. De sajnos azt vettem észre, hogy a lányok nagy része igenis fantáziátlan vagy majmol. Ugyanolyanok. Kevés az igazán természetes és érett fejjel gondolkodó lány. Belül is a legtöbbje sivár vagy gyerekes, az orránál nem lát tovább. Talán 1-2 egyedi, nőies lányt tudnék felsorolni, függetlenül a külsőtől, mert kisugárzásról beszélek most. És ez is lenne a kérdésem. Hogy belül mi fog titeket egy lányban? Persze nem pont csúnya lányra gondoltam, de a külsőtől eltekintve. Mert ki nem ismeri azt a sztorit, hogy megláttam, beleszerettem, csodaszép volt, de megszólalt, és kiábrándultam... :)
2012. febr. 4. 21:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Az a meggyőződésem, hogy a pasik 99%-a ugyanolyan. Mit szeretnek a lányokban? A farkukat...
2012. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
90%
Ne haragudj, tudom hogy fiúknak szól a kérdés de nem bírtam ki hogy ne írjak:D.Szerintem akár fiú, akár lány az illető, a legfontosabb hogy valakinek legyen véleménye a dolgokról.Merjen megszólalni.Ez tesz valakit különlegessé, a saját vélemény.;)
2012. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és kicsit nagyobb intelligenciával rendelkező emberek véleményét szeretném, akik nem támadással védekeznek mikor magukra ismernek.:) ... Szűkíteném a kört kizárólag férfiakra, leszbikusokra, vagy csak simán azokra, akik úgy érzik nem esnek bele a feljebb említett kategóriába, vagy bele esnek, csak van már afféle életbölcsességük, hogy ha saját hibájukkal szembesülnek reflexből visszaugassanak.:):)
2012. febr. 4. 21:27
 4/15 A kérdező kommentje:
Elsőnek szólt. Második köszi. :) Ez tényleg fontos.
2012. febr. 4. 21:28
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Leellenőriztem, nem a férfi kategóriába tartozom, leszbikus sem vagyok, viszont, van egy gondolatom, ami talán támpont lehet.

Nekem, mint nőnek egy férfiban -függetlenül attól, milyen a külseje, mert nem ez alapján döntök (egyszerűen mindenkiben más fog meg)- a legfontosabb tulajdonság, hogy tartson, haladjon valamerre. Még, ha kis esetlen is. Ha vannak tervei, ha csak rajzolódik épp valami a kis gondolataiban, életében, de célirányosan (időnkét, akár kis utcákban elveszve, mint mindenki más is...), de haladjon előre. Ez az alapja mindennek. Ettől egyéniség, ettől szabad, és saját akaratú, ettől lesz önbizalma. Hangsúlyozom, még ha néha nem is úgy állnak a dolgai, mert az élet bele-bele rondít, ahogy szokott. De ettől/ezektől a dolgoktól lesz különleges valaki, az akarattól, hogy maga szeretne lenni. Akiben ez nincs meg, azok lehetnek a gyártósorról lecsusszant sorszámukban különböző srácok/lányok.

2012. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Én munkahelyemen kaptam egy diák lányt magam mellé,hogy segítsen az az napi rutin feladat ellátásában.Szép és igényes volt,nem is egy tucat lány.Viszont ami megfogott,az az,hogy egy nagyon értelmes,érett,talpra esett lány.

Elbasztam...Nem hívtam el sehova,(Nevét tudom,ő is az enyémet)bár lehet,hogy jobb is,mert megtudtam ,hogy van barátja.Pedig munkatársam szerint nagyon jól elvoltunk.:)

Azóta nem is nagyon alszok csak 2-3órákat.Ennek 1 hete.

Következtetést vondd le.:)

2012. febr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is tényleg fontos az, hogy valóban lehessen látni, hogy tart valamerre, vannak céljai. Nemtől függetlenül tényleg vonzóvá tehet ez a tulajdonság valakit. Sőt. A nyitottság is, közvetlenség is.


Hát igen, gondolom mit akartál ezzel írni.:):)

2012. febr. 4. 21:49
 8/15 anonim ***** válasza:
Alapvetőleg a testalakat, csípő szélesség , a teste. Egyben a kisugárzása. Azt meg látni aki benne él. A jellemét. Igen alapvetőleg igazad van a 90%-ban . De az ember és a majom közt 1% különbség van. Minden abban az egy százalékban van. De, vannak ettől érdekesebb dolgok is. Amit nem említenék például a patkány és ember közötti különbség genetikailag. A lényeg . abban a kis eltérésben van. Hát. Einstein inkább a kvantum elméletet meg oldotta , mint ezt.
2012. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Én például a jellemét látom meg aki benne él. Ez összetet és komplex. Nem lehet el mondani. De szerintem alapvetőleg, ösztönömnél fogva a gyermekeim anyját a társat, a párt, nem mint feleség. Másik dolog a küllem. Én amikor meg hallom, hogy egy kissé molett nő, el kezd fogyókúrázni égnek áll a hajam. De csak azért fogyózik, mert a vékony , manöken alkat a divatos. Nekem soha nem kellett vékony nő. Másik kiemelkedő dolog az, hogy legyen önbizalma, kompromisszum képes legyen, megbeszélős tipus, szóval a páromnak érezzem. Persze kölcsönösen, akkor működik.
2012. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Van egy lány akiről nem tudtam levenni a szemem amikor először megláttam. Mások azt mondják róla hogy átlagos, vagy azt hogy csúnya de szerintem ő a létező legszebb.

Engem a tekintete fogott meg. Amikor beszélek vele elég nehéz a szemébe nézni mert akkor meg se tudnék szólalni :)

Sajnos alig ismerem. A belső tulajdonságairól nem tudok írni de azt észrevettem hogy ő nem olyan mint a többi korabeli lány és számomra ezért is tűnik ki.

2012. febr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!