Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akiknek horkol a párjuk!...

Nők, akiknek horkol a párjuk! Hogy oldjátok meg az alvást?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésnél adott válaszról jutott eszembe a kérdés. Édesapám pl. rettenetesen horkol, mikor még otthon laktam, a szomszéd szobába simán áthallatszott. Arra gondoltam, ha olyan párom lenne, aki így horkolna, kizárt, hogy el tudjam viselni. :D Anyukám persze azt mondta, mindent meg lehet szokni. Hát én ha nagy ritkán velük tévéztem és apu elaludt, inkább elvonultam, mert nem tudtam a filmre koncentrálni, idegesített.

Párom csak alkalmanként horkol és picit, de ha keményen rázendítene minden éjjel, nem tudnék vele egy szobában aludni. Igaz, hogy meg lehet szokni? Vagy van az a fokú horkolás-utálat, hogy az ember kénytelen a párjától külön tölteni az éjszakát? És mit tesz ez a kapcsolattal? Minden történet érdekel.


2012. febr. 3. 23:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

Nekem párom borzalmasan horkolt, fulladozott, nem vett levegőt, kiderült, hogy beteg, a légcsöve szorult álmában! (úgymond lélegeztető gépet vett, amit a kórházban írtak fel neki, nem olcsó sajnos, 100 ezer...)

Bírtam, bírtam, de volt, hogy nagyon zavart, amikor még nem volt gépe.

Nem árt egy kivizsgálás, hátha tudnak valamit segíteni rajtuk!

2012. febr. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%
meg lehet szokni... az én férjem is úgy horkol, mint valami vadállat, de mivel alszom nincs róla tudomásom és nem zavar... ha meg fent vagyok, akkor addig bökdösöm amíg pózt nem vált és abba nem hagyja hogy legalább elbírjak aludni... :D
2012. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 mmT ***** válasza:
82%

hogy oldom meg? Pöttyös kispárnával!! :D


én szerencsére jó alvó vagyok, és nem kelek fel a horkolásra. egy kis arcszimi, orrsimi után abbahagyja.

anyukám viszont van, h kénytelen másik szobába menni, mert apu orrsövényes horkolása nagyon durva :(

2012. febr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!