Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 190 ezer sok vagy kevés...

190 ezer sok vagy kevés gyerek és asszonytartásra?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 21:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, de szerintem 2 embernek ez sok. De hogy írtad, hogy a fele a rezsi, úgy viszont elmegy a pénz az iskolára meg mittom én.
2012. febr. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
47%
Amennyiben a nő nem tud dolgozni - akármiért (nincs munkalehetőség, nincs tapasztalata, ápolja a gyereket, ő maga beteg) -, úgy nem sok.
2012. febr. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
46%
Abszolut nem sok!Ha tud annyit adni a férfi akkor adjon.Az irigy beszólogatók meg csak nyomorogjanak.Megérdemlik.
2012. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szagértőnket hallották.
2012. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
63%

Magyarországon nagyon sok 190ezer Ft,még 4 gyerek után is.

A NŐ FELNŐTT EMBER, akinek MAGÁRÓL KELL GONDOSKODNIA, nincs asszonytartás Magyarországon. A gyerek után a bíróság szabja meg a gyerektartási díjat gyerekenként a férfi átlagos fizetésének 15-25%-át. Nekem 30 ezer Ft-ot, fizet a volt párom (amúgy arab ember) és elégedett vagyok vele,bár egyedül sokkal jobban éltem és többet kerestem nála, most ő él jobban mint mi. Nyomorgunk a fiammal és én eladósodtam,de ettől még amit Ő KERESETT MEG, AZ AZ ÖVÉ, NINCS JOGOM LEHÚZNI ŐT! Amúgy sok rendes családfő nem tud 190 ezer Ft-ot hazavinni!

De ha könnyedén ki tudod fizetni hát fizess. Én a helyedben inkább kifizetném a gyerekhez kapcsolódó dolgokat vagy számlát kérnék róla és max. kb. 30 ezret adnék egyébre ami nem számlázható. Ha lenne pénzem inkább A GYEREK NEVÉRE VENNÉK VALAMIT, hogy CSAK Ő használhassa fel és ne az anyuka!

2012. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!