Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szedek frontint, de most...

Nem szedek frontint, de most kéne. Lesz valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
A kérdésre válaszoljatok. 16 éves vagyok, eléggé megviselő dolog történt velem egy frontint bevehetek? Nem lesz semmi bajom?
2012. febr. 1. 22:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert van aki elég erösen reagál rá, egy ismerösöm EGY szemet szedett be, mert hallotta, hogy jól fog töle aludni (elötte elég sok komoly probléma történt vele, és igen ki volt borulva). Na, attól az EGY tablettától annyira rosszul lett (szivdobogás átmeneti vakság, hidegrázás, izömgörcsök, halálfélem, stb), hogy kihivták hozzá az ügyeletet - SZERENCSÉRE- , mert az orvos szerint különben nem éli meg a másnapot. Igaz, hogy ez nem nagyon gyakori, de elöfördul (állitólag majnem 10%-nál vannak ennyire heves tünetek)
2012. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
30%

Nálunk anyu szedi, de amikor kiborultam kicsit, gondoltam inkább alszok és akkor legalább telik az idő és nem lesem a falat éjjel. Na egyet be is vettem, sokáig nem aludtam el tőle, aztán egyszercsak kopp, és bekómáltam tőle rendesen. Félig aludtam, félig még fent voltam és úgy godnoltam, hogy rettentő jó lesz, ha kiírom facebook-ra, hogy rántotthús esernyő... oO Aztán még mielőtt kiírhattam volna elaludtam.

Azóta nem mertem bevenni, de ha megint kiakadok kicsit jobban, biztos, hogy veszek be.

2012. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ismerős helyzet! De ne szedj be ,mert 18 év alatt nem ajánlott szedni. Én 19 évesen pszichiáterhez mentem, én hangulatjavítót és szorongásgátlót szedtem.Minden nap kellet. Több mint 1 évig. Jobb volt. Utána abbahagytam.Költözés miatt.Megint visszaestem. Egy másik doki felírta a Frontint.Én most meg vagyok elégedve vele.De az előző gyógyszerek jobbak voltak.Egyre kevesebbet veszek be belőle. Nekem a pszichológus nem segített.

Viszont Orvos engedélye nélkül ne vegyél be! Mert többet árthat mint használ.

2012. febr. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!