Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szedek frontint, de most...

Nem szedek frontint, de most kéne. Lesz valami bajom tőle?

Figyelt kérdés
A kérdésre válaszoljatok. 16 éves vagyok, eléggé megviselő dolog történt velem egy frontint bevehetek? Nem lesz semmi bajom?
2012. febr. 1. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

mi a baj?

És válaszolva a kérdésedre: igen,be,de lehet elég egy fél is,mert 1 egésztől még holnap is nyamvadt leszel.

2012. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem felesleges. Aztán majd megszokod, hogy majd az jót tesz. Nem hiszem, hogy 16 évesen el kellene kezdened nyugtatózni magad.
2012. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Velem is nagyon megviselő dolgok történtek, és én is egy frontinnal kezdtem 17 évesen. Kb fél évig szedtem rendszertelenül, néha egyet, néha egyet se, néha felet ... (A fél év alatt 20 tablettát ha beszedtem). Ez a kevés elég volt ahhoz, hogy még további másfél! évembe kerüljön, hogy az alvászavaraim rendbejöjjenek... (Azelőtt sose volt ilyenem.) Rohadt erős gyógyszer az ahhoz, hogy orvos nélkül bevegyél. Ne tedd!
2012. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég írta fel az orvos. Első körben majdnem egész nap aludtam tőle, szóval erről ennyit.
2012. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Neked írta fel a doki vagy sem? Ha nem, akkor természetesen nem szedhetsz be belőle egy szemet sem. Ez egy vényköteles gyógyszer... Vannak vény nélkül kapható enyhe nyugtató hatású pl. teák .. kérdezd meg orvosod, gyógyszerészed, hogy mit javasolnak.
2012. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A megviselő dolgokat is túl kell élni ép ésszel. Ha nem megy, keresd fel a legközelebbi pszichiátriát.
2012. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A frontin egy eléggé vicces gyógyszer. Amire ki szokták írni arra rendszerint nem jó, ami viszont jó lenne azt az orvos nem írhatja fel, csak a pszichiáter. Szóval, ha tényleg komoly a gond, akkor keres fel inkább egy szakorvost!
2012. febr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad rászokni,mert később rossz dolgok jönnek elő.Egy ismerősömnek adták,végül úgy nézett ki ,hogy a férjét kergeti tőle az asztal körül nagykéssel.
2012. febr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nem ajánlom, hogy bevedd. Nekem fél évig kell szednem, és nem csak mert rossz passzban vagyok, ahhoz kicsit túl erős gyógyszer lenne! Én állandóan bealszok tőle, van hogy 12 órára is, másnap is kótyagos vagyok, és jelentkeznek mellé a nem kívánt mellékhatások. A frontin nagyon erős, ne vedd be csak így magadtól. (Egyébként honnan szereztél? ) Vannak nyugtató teák, zenék, próbálkozz inkább ezekkel! 22/L
2012. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer iszonyatosan kiborultam. Akkor már 2 hónapja ott volt a fiókomban, bevettem egyet, mert már nem bírtam. 14 és fél órát aludtam tőle, utána még 2 napig olyan voltam, mint egy élőhalott. Ne vegyél be belőle semmiképpen, mert brutálisan odavág a szervezetednek.
2012. febr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!