Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihordanád a húgod gyermekét?

Kihordanád a húgod gyermekét?

Figyelt kérdés

Néhány adatot megváltoztatok a felismerhetőségért.


34 éves nő vagyok. Nincs komoly kapcsolatom, a munkám miatt kicsi az esélye, hogy lenne. Gyermekre soha nem vágytam.

Húgom a 20-as éviben jár, annak is a végén. Van egy komolynak mondható kapcsolata, pár éve próbálkoztak a gyerekkel, de nem jött össze. Talán 2 év volt, amíg rábízták magukat a szerencsére, utána mentek kivizsgálásra. A férfival nincs gond, viszont a húgom nem tudna kihordani egy gyermeket.

Finoman célzott rá, hogy mi a véleményem, majd egy viccbe foglalva is, hogy megtenném-e. Először viccnek is fogtam fel, de bogarat ültetett a fülembe, hogy mi van, ha számolnak ezzel a lehetőséggel is, és fogalmam nincs, hogy ha megkeresne, mit mondjak neki, azt sem tudom, én magam hogy állok a kérdéshez, annyira bonyolult számomra.

Örülnék, ha sok véleményt olvashatnék, és nem csak igen-nem válaszokat, mert fel sem tudom mérni, miket kéne mérlegeljek.

Köszönöm!


2012. febr. 1. 14:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet Magyarországon "béranyáskodni" de csak szűkcsaládban, és persze ingyen.


Nekem nővérem van, de nem tenném meg. Igaz, én azért nem, mert neki már volt 2 abortusza, szóval nem hiszem, hogy sokra tartja a gyermekáldást.


Egy gyönyörű kislány anyukája

2012. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Nos, először is, te nem hordhatnád ki a testvéred gyermekét, mert nincs saját gyereked. Béranya Magyarországon csak közvetlen hozzátartozó lehet (pl. testvér), de olyan, aki már szült. Te ennek nem felelsz meg. És már közel vagy a 35-höz, ami fölött szintén nem lehet senki béranya.


A kérdésre válaszolva: nem, nem hordanám ki. Főleg nem úgy, hogy az én petesejtem lett megtermékenyítve és a húgom párjának spermájával. Engedélyezzék, hogy ne csak rokonnak lehessen, mert ez szerintem elég beteges...

2012. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Olyat nem lehet, hogy a te megtermékenyített petesejted ültetik be a méhébe?

Azt neked kell tudnod, képes lennél -e egy ilyen terhet vállalni testileg, lelkileg. Milyen szemmel néznéd a felcseperedő gyermeket... Nem könnyű.

2012. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
31%
14L: Há, lepontoztak : D Na nem baj, amúgy most kitudja, nem lehet tudni, kinél hogy működik : D De azért gondoltam hogy beültetik : D Akkor is az a véleményem hogy nem : D
2012. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem mondott hülyeséget a 14 éves kislány, mit gondoltok, a régi időkben hogy ment? Olvastam cikket arról, hogy összegyűjtöttek több olyan már felnőtt embert, akiknek nem az apjuk volt az igazi apjuk.

Több eset is volt, hogy a férfi inkább hagyta, hogy a legjobb barátja, vagy valakije gyereket csináljon a nejének, mintsem az a "szégyen" érje, hogy őt megbélyegzik.

2012. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

Nem nem hordanám ki.

40 héten keresztül bennem van ő én bennem fejlődik, én érzem azt ahogy ő ott lubickol én éneklek neki én simogatom és becézgetem, ő az enyém és nem másé.



Amikor teherbe estem és már mozgolódott a babuci akkor a párommal esténénk simogattuk, az apuka beszélt hozzá, néztük ahogy a hasam hullámzik és ezt mind összebújva. El sem tudnám képzelni, hogy kihordjak úgy egy gyereket, hogy tudom azt, hogy mikor megszületik nekem azt a babát oda kell adnom egy másik nőnek egy másik családnak.



Én a páromon kívül nem engedtem másnak, hogy hozzá érjen a hasamhoz valahogy számomra az már olyan intim. Így nem engedném a leendő anyának és apának sem azt, hogy simogassák és érezzék a baba mozgását.

2012. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%
Én szinte akármit megtennék a húgomért, de ezt biztos, hogy nem. Bár nekem még nincs gyermekem, biztos vagyok benne, hogy a terhesség alatt túlságosan is elkezdenék kötődni a babához. Én képtelen lennék odaadni őt utána a tesómnak, és aztán végignézni, hogy ők nevelik föl azt a gyereket, akit én hordtam a szívem alatt.
2012. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
80%
Nehéz úgy nyilatkozni hogy nem vagy benne a helyzetben de ha rajtam múlna nem is lennék. Hiába mondja akárki hogy szét tudja választani bla bla azalatt a 9 hónap alatt annyi változás megy le annyi hormon és mindenféle kötődés létrejön hogy azt utána kibírni elég nehéz, meg a tény is hogy te leszel az anyja hiába a húgodnak van....ez így már nem oké. örökbe kell fogadni kicsi csecsemőt akinek nincsenek szülei.
2012. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%

Tudod mi lenne a leggázabb ha a gyereket kihordod, húgodék nevelik te mint nagynéni törődsz a gyerekkel és megadsz neki ezt azt, egyszer csak a kis gyerek megharagszik az anyukájára, mert az nem enged meg neki valamit és dühében azt mondja, hogy bárcsak a nagynéném lenne az anyukám


Na az anyukája itt fogna csak padlót

2012. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Igen, az örökbefogadottaknál meg hasonlóknál szinte biztosan előjövő "nem vagy az anyám" szöveg itt különösen ütős lenne, mivel a béranya(vagy akár biológiai? Ezt nem részletezted) a nagynéni.

Amúgy én nem hordanám ki, egyrészt férfi vagyok :D, másrészt nincs húgom :D.

2012. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!