Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihordanád a húgod gyermekét?

Kihordanád a húgod gyermekét?

Figyelt kérdés

Néhány adatot megváltoztatok a felismerhetőségért.


34 éves nő vagyok. Nincs komoly kapcsolatom, a munkám miatt kicsi az esélye, hogy lenne. Gyermekre soha nem vágytam.

Húgom a 20-as éviben jár, annak is a végén. Van egy komolynak mondható kapcsolata, pár éve próbálkoztak a gyerekkel, de nem jött össze. Talán 2 év volt, amíg rábízták magukat a szerencsére, utána mentek kivizsgálásra. A férfival nincs gond, viszont a húgom nem tudna kihordani egy gyermeket.

Finoman célzott rá, hogy mi a véleményem, majd egy viccbe foglalva is, hogy megtenném-e. Először viccnek is fogtam fel, de bogarat ültetett a fülembe, hogy mi van, ha számolnak ezzel a lehetőséggel is, és fogalmam nincs, hogy ha megkeresne, mit mondjak neki, azt sem tudom, én magam hogy állok a kérdéshez, annyira bonyolult számomra.

Örülnék, ha sok véleményt olvashatnék, és nem csak igen-nem válaszokat, mert fel sem tudom mérni, miket kéne mérlegeljek.

Köszönöm!


2012. febr. 1. 14:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%

Én nagyon szeretem a húgomat, de nem tenném meg. Tudom róla, hogy ő ilyen esetben inkább adoptálna. Mivel hogy ő is szeret engem, és nem tenne ki ilyennek. Én se őt.

Ez nagyon nagy lelki teher, és ilyet nem lehet kérni egy embertől.


Szerintem inkább egy idegent kellene megkérni.

2012. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
Én szerintem nem! Még pedig azért nem, mert ha már 9 hónapig a szívedhez nőtt, akkor már szereted, egyátalán Ők úgy gondolják hogy te majd lefekszel az Ő párjával? Vagy beültetik csak simán a spermáját? Én nem hordanám ki, mégha nagyon szeretem is a húgom, mivel utána már nem lenne szívem attól a kisélettől elszakadni, amit 9 hónapig a szívem alatt hordtam! Meg hát ez így nem is normális szerintem! 14L
2012. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
57%
Hát én nem. Szeretem a húgom, de nem. :s
2012. febr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
41%

Jaj a 14 éves leányzó úgy gondolja, hogy neked éekéne feküdnöd a tesód párjával. :) Jólvan végülis még nem érthet ezekhez a dolgokhoz...


Nekem egy nővérem van, én úgy vélem, hogy megtenném ha ezzel neki/nekik tudnék segíteni. Én ismerem magam, és szerintem nekem nem lenne megterhelő. Én ketté tudnám választani a dolgot. Azt hiszem...

2012. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Off: ha jól tudom béranya csak akkor lehetsz, ha már szültél...


Amúgy én megtenném. (Azt hiszem az én életem értelme, hogy másokon segítsek-ahol tudok, segítek másokon.) Ettől függetlenül nem tartok senkit rossz embernek, mert nem tenné meg ezt a testvéréért.

2012. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

a 14 éves válaszoló marha aranyos volt :D

amúgy szerintem igen, kihordanám. de 0 esély van rá, h ilyen megtörténjen.

2012. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nővérem van, de valahogy nem tudnám megtenni. A gyermekvállalás nekem túl "intim" ügye két embernek ahhoz, hogy harmadik fél beleférjen. Ráadásul ugye mégiscsak a nővérem pasijának a spermája kerül be (még ha már megtermékenyített petesejtként, akkor is), hozzá meg ugye végképp semmi közöm.

Gyönyörűnek találom, ha valaki képes rá, és megteszi, csodálom őt, és minden elismerésem, de nekem nem menne.

2012. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Engedélyezve van ez Magyarországon?...mármint a béranyaság?

Petesejtet adhatnál neki,azt tudom...

Amúgy sok mindent mérlegelni kellene...ha én lennék a te helyedben,esetleg akkor jöhetne szóba,ha már nekem lennének gyerekeim. (amúgy van egy kisfiam):)

Kilenc hónap a pocakban, a te pocakodban... bizonyos fajta kötődés kialakul. Ha csak nem vagy túl rideg teremtés,akkor nehéz nem ragaszkodni hozzá.

2012. febr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tennem meg. Nem azert mert nem szeretem a hugom, azert nem mert azert nem ilyen egyszeru a dolog testileg es lelkileg. Nem tudom h az eletkorod pontos tehat azt nem valtoztattad meg. Nem minden terhesseg setagalopp. Avval is kell szamolnod h a tested megvaltozik, atalakul, es sok no elveszti a regi alakjat. Nekem viszonylag konnyu terhessegem volt, de utana visszamardt pajzsmirigy zavar, es hiaba koplalok, mozgok, izzasztom magam, egyszeruen nem tudok felesleg 10 kilotol megszabadulni. A sogornom terhessege nem volt konnyu, elso 12 hetben fekudt felpocolt labakkal, majd utana rajta 20 kilo maradt, hormon es pajzsmirigy zavar lett a terhesseg utan. Terhessegi csikok a hason. Ez a testi resze. Es jon a lelki resze. Nem tudnam atadni a picit, akit 9 honapig a szivem alatt hordtam, nap mint nap izgultam, mikor meglattam az elso Uh-n a szivhangot, majd 4d Uh-n lattam igazan eloszor, mikor nap mint nap izgultam h mocorogjon, az elso talalkozasunk. Es sot ezt tegyem ugy h a rokonsagban van es latom minden csaladi alkalmakkor.

harmadreszt ha igaz 34 eves vagy. Es lehet h meg talalkozol vkivel akivel szeretnel majd gyereket. Tehat nem vagy fiatal. a munkahelyet is befolyasolja, h vizsgalatokra kell menni, el kell kereckedni, es ha nem konnyu a terhesseged akkor lehet h hosszasan tappenzen kell lenned. MAsreszt h mondod el igen terhes vagy de atadod vki masnak?

Nem veletlen, h itt nalunk kulhonban mikor hirdetnek ilyet kikotik h 36 ev alatt es olyan no aki befejezte mar a csaladalapitast.

2012. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én már szültem így tudom milyen érzelmi kötődés alakul ki a terhesség alatt. Tisztelem azt a nőt aki képes vajúdás és szülés után átadni valaki nek a gyereket. Én belehalnék a fájdalomba!
2012. febr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!