Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy döntenétek a helyemben...

Ti hogy döntenétek a helyemben? 16/L

Figyelt kérdés
Kaptam egy lehetőséget, hogy jövőre a nővéremmel kint töltsek egy hónapot (szeptember) Ausztriában, fél évet (január-június) pedig Németországban. Tudom, hogy a legtöbb ember gondolkodás nélkül igent mondana, hisz sokaknak meg sem adatik egy ehhez hasonló lehetőség, de én nem tudok dönteni. Jó lenne, mert a nyelvet nagyon jól megtanulnám, új kultúrát, embereket ismernék meg, de itt kellene hagyni a családomat, barátaimat, és elsősorban az életemet: a néptáncot. Ráadásul most van az az időszakom, mikor megbecsülnek, jó szerepeket kapok. Emellett mindenből le kellene osztályozóznom, ami szerintem nem sikerülne. Mostanában éjszakákat sírok át, egyfolytában kattog az agyam emiatt. Ti mit tennétek a helyemben? :( 16/L
2012. jan. 31. 20:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

végig olvastam a válaszokat,szinte fele-fele

DE : vén banya vagyok,unokám lehetnél..de azt mondom menj nyugodtan,minden lehetöséget akkor kell megragadni,amikor adodik,igenis le tudsz vizsgázni,nem kell félni,keményen koncentrálj..olvasd el a VONZÁS TÖRVÉNYE könyvet

16 éves koromban az NDKban( ma németország) voltam 3 honapot egy családnál,az igazi beszéd-kézséget igy lehet megtanulni,könyvböl nem..ha nem mész bánni fogod..

ügyes vagy le tudsz vizsgázni...

a tankötelesség 16 évesig tart..illetve már csak 15-ig..

juniustol

2012. febr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!