Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem Anyu?

Miért csinálja ezt velem Anyu?

Figyelt kérdés
Nagyon szoktam stresszelni dolgokon, és ezt tudja. Ezzel nem tudok mit csinálni. Eddig egy elég rossz osztályban voltam, amit az elején nagyon nehezen viseltem, állandóan gyomorgörcsöm és hányingerem volt és bármikor el tudtam volna bőgni magam. Nem tudtam mit csinálni ezzel az érzéssel. Amikor pedig odamentem Anyuhoz és átöleltem és néha el is kezdtem sírni elkezdett velem kiabálni hogy milyen nyámnyila vagyok, és hogy hogy lehetek ilyen. Most át fogok menni egy másik gimibe jövőhéten, és nagyon izgulok, és félek, most is hányingerem van, és most is elkezd kiabálni hogy miért vágok ilyen fejet...pedig tényleg nem mondtam semmi rosszat csak most is olyan görcsben vagyok hogy el nem mondhatom. Olyan jó lenne odabújni(lehet hogy hülyén hangzik) de akkor csak megkapom hogy hülye vagyok..
2012. jan. 31. 18:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsit odamentem hozzá teljes fapofával, és rögtön elküldött leckét írni.
2012. jan. 31. 18:44
 2/7 anonim válasza:
83%
Lehet valami olyan problémája van amiről te nemtudsz vagy esetleg nem akarja megosztani veled. Mindig ilyen volt vagy csak mostanában?
2012. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég furcsa anyukád viselkedése! Nem kéne így viselkednie
2012. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondja csak sajnáltatom magam, de ha nem mondok senkinek semmit akkor is csomó van a torkomban. Mit csinálhatnék? Mit mondjak neki?
2012. jan. 31. 18:56
 5/7 tetris ***** válasza:
100%

Nem helyeslem anyukád hozzáállását, de valahol megértem. Nyilván tele van gondokkal, amik mellett a tied egészen kicsinek tűnik. Tudod, mindenkinek a saját gondja a legnagyobb.

Ha nem tudsz tőle támogatást kapni, hát majd mi itt támogatunk.

Nos:

Az új gimi miatt ne stresszelj, minden csoda három napig tart. Először majd nehéz lesz beilleszkedni, de ez csak eleinte lesz így, pár nap után, ha már egy kicsit megismerkedtél az ottaniakkal, sokkal jobb lesz, meglátod. Ehhez az érzéshez, amikor valaki "új ember", előbb-utóbb meg kell szoknod, mert amikor majd munkahelyet keresel, vagy munkahelyet váltasz, akkor is csak ez lesz. Elég kényelmetlen érzés az új embernek lenni, de ezen túl kell esni.

Igyekezz minél előbb elfogadtatni magad az új osztálytársakkal, legyél kedves, megértő. Biztos ott is lesznek majd barátaid, akikkel jókat fogtok dumálni. Nem lesz semmi baj, felesleges előre trenkülni magad! A rossz dolgok pedig csak nyomasztó emlékek maradnak! A hullámvölgy után hullámhegynek kell jönnie! Na, fel a fejjel! Cupp!(ez puszi volt)

Anyut meg hagyd most kicsit, hadd mérgelődje ki magát. Az, hogy most nem tud rád figyelni, még nem jelenti azt, hogy nem szeret. Csak most mással van tele a feje.

2012. jan. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ölelj meg mást, akit lehet, és nem érti félre.
2012. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) jó majd hazafelé a buszon kiszemelek valakit:D
2012. febr. 1. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!