Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mindent elmondasz a szüleid...

Te mindent elmondasz a szüleidnek?

Figyelt kérdés

Elmondtam anyámnak, hogy xar lett a félévi bizonyítványom, erre csak lebaxni tudott. Kedves... Legalább adna egy kis önbizalmat a második félévben. Persze tesómat meg vigasztalja, még tetkót is varrat neki a bánat enyhítésére, mert olyan tantárgyból képes megbukni egy szakmunkásképzőben, mint filmismeret... Nagyon utálom anyámat, alig várom, hogy elmehessek innen.


Azért lett szar a félévim, mert a két legkevésbé menő tantárgyból akartam jó lenni. Persze az sem sikerült, de mellé az összes többit is elhanyagoltam.


2012. jan. 29. 17:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Azért kicsit mégis csak más, ha az anyádról van szó és a főnöködről nem? Mégis mi van köztem és anyám közt? Munkaviszony?
2012. jan. 29. 18:57
 12/12 anonim ***** válasza:

Én mindent elmondok, nekik. Volt hogy megbuktam két tantárgyból is fél évkor mert akkor volt hogy minden héten kihagytam 1 napot a suliból egészségügyi okok miatt. És volt egy tantárgyunk ami legtöbbször azokon a napokon volt amikor én nem voltam suliba, kimaradtam dogákról fontosabb anyagokról bepótolni meg nem nagyon tudtam. Akkor fél évkor bukta lett belőle, anyám persze akkor nagy ívben lecseszett meg minden, de aztán bocsánatot kért mert tudta hogy nem nagyon tehettem róla.

Egyébként sok mindent megbeszéltünk még, és eddig csak egy dolgot nem mondtam el mégpedig azt hogy lefeküdtem a barátnője fiával meg ugye 3 hónapig jártam vele, ezt nagyon titkoltuk egymás elől, mert ha ez kiderült volna abból lett volna katasztrófa.

2012. jan. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!