Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mindent elmondasz a szüleid...

Te mindent elmondasz a szüleidnek?

Figyelt kérdés

Elmondtam anyámnak, hogy xar lett a félévi bizonyítványom, erre csak lebaxni tudott. Kedves... Legalább adna egy kis önbizalmat a második félévben. Persze tesómat meg vigasztalja, még tetkót is varrat neki a bánat enyhítésére, mert olyan tantárgyból képes megbukni egy szakmunkásképzőben, mint filmismeret... Nagyon utálom anyámat, alig várom, hogy elmehessek innen.


Azért lett szar a félévim, mert a két legkevésbé menő tantárgyból akartam jó lenni. Persze az sem sikerült, de mellé az összes többit is elhanyagoltam.


2012. jan. 29. 17:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Többet nem fogok elmondani semmit anyámnak az egészen biztos.
2012. jan. 29. 17:49
 2/12 anonim ***** válasza:
Én egy dologról nem szoktam neki beszélni, mégpedig az ivás. Apám alkoholizmusából adódóan tilt mindenféle szeszes ital fogyasztásától, amikor elmegyek bulizni, hozzáteszem, ez évente kétszer-háromszor fordul elő. Nem szoktam tajt részegre inni magam, de szoktam inni, erről viszont ő nem tud. Minden mást elmondok neki, nagyon jó a kapcsolatunk.
2012. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Én sem...sosem bíztam bennük...mindenér le vagyok húrrogva.De az én gyerekem nekem mindent elmondhat majd :)
2012. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Elhanyagoltad a tanulást. Mit vársz, hogy megdícsér? Nyilván a javadat akarja, nem akarja h egy segélyeken tengődő szerencsétlen legyél. Úgy bírom az ilyen kiskamaszokat akik utálják a szüleiket, mert nem nyalják ki a seggüket, hanem próbálnak rájuk hatni valahogy. És nem hiszem, hogy "bánat ellen" engedné a tesódnak a tetkót. Tanulj és akkor nem fog "basztatni"....

Nekem meghalt anyám és boldog lennék ha még itt lenne hogy "basztasson".

2012. jan. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, és 19 éves vagyok nem egy begyepesedett vénasszony mielőtt azt mondanátok. utolsó voltam
2012. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a cigin kívül mindent:D
2012. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jó akkor nem bánat ellen, de mindent kisírhat magának... Mikor ő bukott érted... Engem meg nyilvánosan megaláz.
2012. jan. 29. 17:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Dehogy mondok el mindent a szüleimnek! Még azt sem tudják, hogy hol dolgozom. Semmi illegálisat nem csinálok, pusztán nem a bankszférában tevékenykedem, ahogy azt apám elképzelte. Egyszerűen mindenbe beleszólnak, pedig már 26 éves vagyok, a saját magam által megkeresett pénzből vásárolt lakásomban élek és 8 éve egy fillért sem kérek/kapok tőlük. Szeretem őket ettől függetlenül nagyon, csak túl jól ismerjük már egymást. Egyszerűen bizonyos dolgokban másképpen gondolkozunk és ők olyan típusú emberek, akik nem ismernek ellenvéleményt.


Talán a te szüleid is közölhették volna másképpen is a leszúrást, de azért te is tudod, hogy dícséretre aligha számíthattál volna. Hozzáteszem, hogy nem év végén kell odafigyelni a gyerek teljesítményére, hanem évközben is és segíteni neki a tanulásban, ha kell. Ettől függetlenül azért azt gondolom te is tudod, hogy elszúrtad.

2012. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

huh ez amúgy tök nehéz téma...én nagyon kevés dolgot mondok el neki. Ritkán mesélek neki mindenről .Kb mikor hazajövök, 1. kérése : MI volt ma a suliba ?

Én meg ..."semmi"

! erre ő meg kibukik,h mért nem tudok neki seemit elmondani...és én meg tökre nem értem, h ezen modt kell kibuki, nem történik semmi a suliba ...és másról meg soha nem kérdez...szal ...soha nem kérdezi h mia helyzet a fiúkkal, vagy h vágyok e vmire...vagy ioesmi.De egyébként én bagyon vágyok arra h télleg jó legyen a viszonyunk ..és tökre mijndneig arra gondolok, h én tuti nem ezt fogom csinálni a kamasz lányommal ..

2012. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja, elszúrtam. Talán egy "majd a második félév biztos jobb lesz" jobban esett volna, mint a "jószar" mellészólás. Ennyi erővel akkor inkább el se mondom, aztán majd megtudja az osztályfőnöktől.
2012. jan. 29. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!