Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férjre vágynak a nők?

Milyen férjre vágynak a nők?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem csevegő oldal, de ez is egy kérdés kategorián belül. Azért kérdezem, mert én az az unalmas pasi stílus vagyok. Ki a nőknek a jó férj.
2012. jan. 29. 14:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy az a jó, aki jó férj és apa?
2012. jan. 29. 14:57
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem jár kocsmázni, nem is iszik, dolgozik, szereti a gyermekeket. Tudjon dönteni, ne az legyen, hogy majd lesz valahogy, hanem tudja, hogy mit akar. Szeressen olvasni, tudjon is (nem vicc). Te nem részletezted a szexet, hát én leírom, hogy én nem elégszem meg a havi 1-2-vel, annál többre vágyom. És ami a legfontosabb, hogy fogadjon el mind külsőleg, mind belsőleg olyannak, amilyen vagyok. Értem ez alatt, hogy pl. nem vagyok egy szálfa, kövér sem, valahol a kettő között. Ne akarja, hogy fogyjak. Ha az elején sem tetszik neki a kinézetem, akkor meg inkább álljon tovább.
2012. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én olyan férjre vágyok, aki örökre tisztelni és szeretni fog, soha nem csal meg, és nem bánt meg azzal, hogy más nőket hajkurász, vagy udvarol, mert az "poén, meg önbizalom növelő". Legyen magára igényes, azaz fürödjön minden nap, ha dolgozott vagy izzadt (nem is gondoltam, hogy néha ez nagyon elvárás egy pasinál:D), tiszta ruhákba járjon (volt barátom, aki 4 naponta cserélt alsó gatyát:S), legyen jól szituált a megjelenése, ne egy leputtyant csavargónak nézzék. Legyenek ápoltak a körmei, ne rágja őket, mert azzal nálam végleg elvágta magát. :D

Legyen egy stabilnak mondható munkahelye, a végzettség nekem mind1, inkább az számít, hogy értelmes legyen és ne egy primitív, adott szituációkban viselkedni nem tudó bunkó. Ne járjon el bulizni, azaz ritkán, mivel én sem járok el, max 3-6 havonta 1x. Persze ilyen haveri összeröffenésre mehet, csak az ilyen disco dolgokat mellőzze.:D Legyen érett a felfogása gondoljon a jövőjére és aszerint cselekedjen, hogy magának és a családjának is a legtöbbet, legjobbat tudja biztosítani. (ez alatt azt értem, hogy ne verje el minden hónapban az összes fizetését, hanem tudjon spórolni, megtakarítani, befektetni) Ne legyen túlzottan féltékeny, értse meg, hogy nekem főleg férfi "barátaim" vannak kicsi korom óta. Tűrje a hisztijeimet, amikor kiborulok a betegségeim miatt és öntsön belém lelket, ne rázzon le. (cukorbetegség, daganatok, már csak 1 vese..) Meglehessen vele beszélni bármilyen gondot, ne forduljon magába. Szeresse az állatokat, főleg az enyéimet. :)


Na, ez talán így soknak hangzik, de most ennyi jutott hirtelen eszembe, ami számomra nagyon fontos. De talán a legfontosabb, hogy egy biztos társam legyen, akire jóban rosszban számíthatok, és persze ő is rám örökre!


Nem hiszem, hogy unalmas vagy, olyan nincs... Én pl. nem járok bulizni, szeretek itthon ülni, olvasni, netezni, tanulni, néha eljárunk ilyen kis kávézókba, meg egymáshoz beszélgetni 1-2 barátnővel, aki még van. :) Ez is unalmas egy élet, bár én akkor is imádom. :) Mellém nem illene egy "izgalmas" férj és szerintem nem én vagyok az egyetlen. :D


20L :)

2012. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nő típus válogatja

aki pl önbizalomhiányos, az olyat szereti aki állandóan bókol, kedves vele

aki irányító, az olyat szereti aki engedelmes

aki önálló, az olyat, aki nem hátráltatja, de nem is baj, ha nem segíti - talán ez utolsónak bejön az unalmas típusú férfi

2012. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11 "Nem lehet, hogy az a jó, aki jó férj és apa?"


-de, ez majdnem biztos. A jó férj - jó apja a gyermekeknek. Fordított irányban nem annyira biztos:

jó apa - nem biztos, hogy jó férj is...

Ha csak gyermekei anyját látja benne, és nem fele-ségét, lelki-társát, akkor kicsit magányos lehet a feleség.

De mégis, az egész kettőn áll: ezt is. Lehet ezt is a feleségnek elfogadni, a család épsége, békéje miatt, szeretettel:) Végül is szeretni jó, nem szeretve lenni.

2012. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Jó sok pénze legyen amit én költhetek el
2012. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!