Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen férjre vágynak a nők?

Milyen férjre vágynak a nők?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem csevegő oldal, de ez is egy kérdés kategorián belül. Azért kérdezem, mert én az az unalmas pasi stílus vagyok. Ki a nőknek a jó férj.
2012. jan. 29. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Főzzön ne járjon el sehova adja oda a fizuját és imádjon engem.kedves legyen csak én számitsak neki. A férjem ilyen boldog vagOk vele.
2012. jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
szeressen utazgatni, legyen is miből, szeressen társaságba járni, fogadjon el minden hülyeségmmel együtt, segítsen a házimunkában, legyen türelmes
2012. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Kedves, figyelmes, gyöngéd, értelmes,a szava tiszta és igaz, az igenje igen, a nemje nem.


megjegyzés: Az unalmas férfiak rendszerint nagyon érdekesek.

2012. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Az első egy férfi, na annak ne higgy. (biztos valami nőlejárató, csak s szokásos...)
2012. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Kinek mi kell.

Az én párom is egy unalmas férfi, nem szeret bulizni, otthonülő típus, barátai sincsenek, de jól megvagyok vele.

Hűséges legyen, kedves, vicces, szeretni való, ne legyen alkoholista, ne legyen papucs, de ne legyen túl akaratos se, lehessen vele kommunikálni, úristen, sorolhatnám ég a szokásos pozitív tulajdonságokat napestig. :)

2012. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kedves 3., miért érdekesek az unalmas férfiak?
2012. jan. 29. 14:30
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem olyanra, mint amilyen én. De már foglalt vagyok 20 éve.
2012. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bővebb válaszokat szeretné. Azért , mert én is az az unalmas férj volta. Nem jártam kocsmázni, nincs szenvedélyem,dolgozok, tanulok, imádom a gyermekeim, a feleségem ??, nincsenek annyira barátaim, csak jó ismerősök, hát a szexről nem is beszélnék, tisztelet, de tényleg sorolhatnám estig. De a nagy kérdés, milyen az a nő aki ezeket nem becsüli? Ezért írtam ki a kérdést.
2012. jan. 29. 14:38
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

Mit takar az, hogy "a nők"?

Minden ember más és más. Az egyiknek az kell, hogy egy határozott pasija legyen, aki akár el is tángálja este, de érzi benne az "őserőt" (tényleg idézet, én is megdöbbentem a nőn, amikor ezt mondta), a másiknak meg az, hogy a pasija szolgálja ki és lesse minden kívánságát, hogy a nő érezze, hogy ő hordja a nadrágot.


És ez csak egy szempont. Nem lehet általánosítani. Ami az egyiknek jó férj, a másikat rázza tőle a hideg. Persze ez valahol jó is, mert feltételezhető, hogy találsz olyan nőt, aki pont olyan férjet szeretne, mint te.

Egyébként nekem például nem jönnek be az unalmas pasik. Szeretem, amikor nyüzsgés van, ha hazajön a férjem és csak leül a gép elé, az mindig kiakaszt. De ha azzal jön, hogy talált egy jó tánciskolát és menjünk el, tanuljunk meg foxtrottozni, vagy valami oknál fogva hazahozza három munkatársát, akkor úgy érzem, pezseg az élet, és élvezem :)

2012. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

re6 –érdekesen unalmas, unalmasan érdekes: mert rendszerint kifelé úgy néznek ki, mintha ki kettőig sem tudnának számolni - és nem szószátyárkodnak poénkodnak, villognak társaságban - de valójában többnyire ez azért van, mert introvertált, kissé melankolikus alkatúak, mély érzésűek,(és mint a melankolikusak általában, már csak önvédelemből is, jó humorérzékkel). Ha megtalálja a társát, aki észleli- érzi- becsüli benne ezeket, és igen, nagyon nem divatos, de: felnéz rá, akkor boldog házasságban élnek 20-90-ig.

A boldog házasság nagy titka: a világ "befelé" a lélek felé is végtelen - ezért nem lehet "megunni" a másikat. (és fölösleges hajkurászni valami újat is)


Tolsztoj írja, az Anna Karenina elején, hogy a boldog házasságok hasonlítanak egymáshoz, de minden boldogtalan házasság a maga módján az. Legalább lehet róluk ilyen zseniális műveket írni.. A jó házasság: unalmas:) ill. - annak látszik - de ha nem állnak le a társak egymás gyöngéd és figyelmes megismerésével, nem lesz megszokás, ami a halál

- akkor boldog lehet.

*

2012. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!