Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a teendő? Kit hibáztassak,...

Mi a teendő? Kit hibáztassak, magamat, hogy nem szenteltem elég időt rá? Vagy nevezzem beteljesülhetetlen vágynak?

Figyelt kérdés

Kedvés olvasóm és remélem válaszadóm!


A férjem ingázik két város közt nap, mint nap. A buszon felfigyelt egy hölgyre,aki nálam jóval idősebb. Mindig beszélt róla, hogy ma is láttam, meg egy buszon utazunk reggel és délután, a napokban megtudta a nevét is és ettől teljesen a föld fölött jár. Mindig mondja, hogy mennyire szép és, milyen csinos, amit megcáfolnék, de nem a női irígység miatt!! Van amikor hamarabb végez, de ő mindig ugyanazzal a járattal jön haza, amelyiken az a hölgy van. Már próbáltam vele erről beszélni, de ha elkezdem, akkor eltereli a témát. Van egy 2 éves kislányunk nem szeretném, ha olyan családban nőne fel, ahol azt érezni, hogy a szülei közt nincs minden rendben. Javasoltam a férjemnek, hogy költözzünk külön és gondolkodjon el azon, hogy kitől mit szeretne, de ő nem vevő rá. Ha az eszemre hallgatnék, akkor már régen elmentem volna a gyerekkel, de mivel nagyon szeretem ezért még nem volt bátorságom is lelki erőm ezt megtenni. Már a baráti társaságunk is pedzegette, hogy valami nem oké köztünk, de férjem azt mondta, hogy minden klappol. De ha nem szeret, akkor miért nem mondja meg?


Egy kétségbe esett feleség!


2009. máj. 24. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Irj neki egy levelet, ha nem sikerul beszelgetes utjan. Ird le azt, amit nekunk, csak szemelyesebben, kiegeszitve a konkret serelmeiddel es a megoldasi lehetosegekkel. Hagyj neki idot, hogy elolvassa es atgondolja, addig menj el a gyerekkel vasarolni vagy setalni. A level vegen ajanld fel neki, hogy ha nem tudja elmondani, irja le o is a sajat gondolatait. Vagy jol sul el, vagy rosszul, de nem maradsz ketsegek kozott.
2009. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Ne hagyd, hogy elterelje a szót, semmiképpen.

Felelősséggel tartozik...

2009. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eltereli a szót, akkor tényleg lehet valami, de nekem itt valami nem klappol. Gondolod, hogy ilyen nyíltan neked elmondaná, hogy neki mennyire tetszik az a másik nő, ha tényleg akarna tőle valamit? Mert akkor nagyon tapintatlan. Csak nem azért akarja, mert idősebb és azt hiszi, hogy tapasztaltabb? Hát durva a történeted. Az a baj, hogy te hiába vagy vevő a beszélgetésre, ha ő nem akarja vagy nem őszinte. Ha elköltöznétek a kicsivel, akkor azért érdemes lenne a reakcióját megnézni, mert ha szeret, úgyis teperni fog, hogy visszakapjon, ha meg nem szeret, akkor tudni fogod és mindketten új életet kezdetek. Nem lehet,hogy a férjed azért mondja, hogy minden rendben, mert neki ez így nagyon kényelmes helyzet? Vagy lehet, hogy szeret, nem akar megcsalni, de a nő mégis tetszik neki és a napi látványa elég neki (mondjuk ez is nagyon gáz!).
2009. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az most a legfontosabb kérdés, hogy kit hibáztass??? Senkit. Állj a sarkadra, és szegezd Neki a kérdést, hogy mit akar attól a nőtől. És ne hagyd, hogy annyiban maradjon, igenis vedd rá a válaszra. A férjed, csak tudsz beszélni a fejével, ne hagyd magad! Mondd meg, hogy márpedig tudnod kell, ezt is, és hogy mi lesz kettőtökkel. Mert ha még csak megbeszélni sem hajlandó, Te fogod magad és lelépsz a gyerekkel. És hagyd hogy szóhoz jusson, várd a választ, de ne engedd annyiban hagyni. Mindenesetre érdekes ember...
2009. máj. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy mostanában a gyerek miatt nem szenteltél elég figyelmet a férjedre és fel akarja valamivel hívni magára a figyelmet, úgy, hogy féltékennyé akar tenni. Te láttad a hölgyet? A leírtakból úgy veszem ki, hogy igen, mert azt írtad, hogy szerinted nem néz ki jól. Szerintem néha utazz te is a férjeddel. Hagyd valakinél a gyereket és találj ki valamilyen ürügyet, hogy utazhass te is oda, ahova a férjed. Akkor megnézheted a reakcióit is. Ne add fel, ha szereted a férjed akkor harcolj érte, persze az egészséges határokig és módszerekkel. Sok sikert a házasságotok megmentésében.
2009. máj. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!