Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldható meg a problémánk?

Hogy oldható meg a problémánk?

Figyelt kérdés
A párommal 3és fél éve vagyunk együtt elég sürün veszekedtünk de mindig megbeszéltük a dolgokat most egyik napról a másikra bejelentette hogy költözzek el mert nem tudja mit érez össze van zavarodva...De mikor leültünk megbeszélni akkor azt mondta hogy meglátjuk másnap reggel megkérdeztem hogy mi legyen akkor meg azt mondta nem kell elköltözzek.Azt nem értem hogy egyik nap becézve szól hozzám bohóckodik de másik nap mint akit fejbe vágtak és nem szól hozzám nem lehet szólni se nagyon hozzá...Mit tegyek???
2011. nov. 24. 11:57
 1/7 bánomisén ***** válasza:
Melyikőtök a fiú?
2011. nov. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ő és 26 éves én pedig 23
2011. nov. 24. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyet mondana a párom akkor fél órán belül elhúznék onnan minden cuccommal együtt. Nem is értem te miért maradtál ott. Mondja, hogy menj el, másnap reggel meg mégse. Holnap este meg majd megint ki akarja rakni a szűröd? Nem vagy normális, ha ott maradsz és úgy csinálsz, mintha mi sem történt volna.
2011. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A probléma gyökere, hogy még nem kész a tartós kapcsolatra. Még szeretne független lenni, de téged se akar elveszíteni. Nos én a te helyedben haza cuccolnék, és megvárnám, amíg rájön, hogy mit is akar. Volt egy kérdés, ami arról szólt, hogy későn veszítette el a szüzességét. Nos neki is az a baja, hogy együtt él valakivel, de még úgy érzi, hogy neki szórakoznia kell és nem együtt élni valakivel. A kötöttség nagy teher az éretlen ember számára
2011. nov. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bánomisén ***** válasza:
A helyedben teljesíteném a kérését és elköltöznék. A kapcsolatot persze nem szakítanám meg, csak máshol laknék. Így mindkettőtök jut egy kis lélegzethez és átgondolhatjátok, hogy valójában ki mit akar. Egy szétköltözéstől nem dől össze a világ, hiszen nem házasok vagytok, viszont nem lesztek örökké egymás nyakán, így reálisabban látjátok majd az egész kapcsolatotokat.
2011. nov. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Te ragaszkodsz hozzá, ő meg össze van zavarodva és a lelkiismeretfurdalása miatt mondta, hogy mégse költözz el. Én is teljesíteném a kérését, mármint fognám a cuccomat és mennék, mondván, hívjon ha átgondolta a dolgokat. Ha hiányzol majd neki, úgyis hívni fog. Ha nem fog hívni, az meg nagyon rossz lesz egy ideig, de vki nekem egyszer azt mondta, hogy két dolog után nem szabad futni, az egyik a busz a másik meg a pasi. Szóval ha a vacillálása erősebb lenne netán, mint az érzései, akkor eleve jobb külön majd, mert bizonytalan a kapcsolat jellege.
2011. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy anyámék nyakára nem akarok menni mert Testvérem meg a barátnöje is otthon lakik és az már úgy sok lenne nekem...Mindig belebotlani valakibe és mindig elöadni hogy jól vagyok közbe mégsem az nem menne...Próbálok valami kiutat találni csak nincs semmi ötletem...Az a baj hogy pénzem sincs hogy albérletbe menjek vagy valami...Ha tudtok valami ötletet légyszi írjátok le...Köszönöm...
2011. nov. 24. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!