Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » FONTOS! Mit tegyek? Hogyan...

FONTOS! Mit tegyek? Hogyan oldható meg ez a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves lány vagyok.

Van egy szép nagy családom,mindent megkapok amit szeretnék amire szükségem van.

Egy gondom van, annyi, hogy hazaérek az iskolából, anyum mindig kiabál velem. :(

Sosem felel meg neki az amit én csinálok, kapo vagy valami.

Tanulni nem szeretek ( vita van belőle )

Valamit vetetni akarok és nem olcsó. ( vitázunk )

stb..

Ma voltam fodrásznál 5000Ft-ot fizettem..és máris kiabált mert hogy semmi nem látszik.

Minek mentem?

Felesleges volt :S

Meg ilyenek

Nem enged sehova!

Bulizni sem, alig vannak barátaim.

Mit tegyek?


Normális érthető válaszokat.

Bunkók Kíméljenek


2010. dec. 6. 21:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Elkenyeztetett liba!
2010. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Bocsáss meg, de a fodrászon kívül mindenért jogosan vitázik veled édesanyád. Benned van a hiba.
2010. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Vagy te -.-

Tuti nem vagyok elkényeztetett-.-

2010. dec. 6. 21:20
 4/21 anonim ***** válasza:
33%
Ilyen korban még tanulni kell és nem bulizni menni! Bocs, de nincs igazad!
2010. dec. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, tényleg benned van a hiba. Ha ennyire szépen nevel anyukád, akkor talán megérdemelné, hogy büszkélkedhessen a lánya tanulmányi eredményeivel és azzal, hogy ugyan mindene megvan a lányának, de azt is tudja, hogy ez nem az égből hullik.
2010. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nehogy már a buli legyen a legnagyobb probléma..gondolkozzál már, talán ha többet tanulnál akkor anyád is jobban elengedne. senki se szeret tanulni de muszáj. vagy nem tanulsz és utcát söpörsz majd, akkor meg sírhatsz hogy nem tudod megfizetni a fodrászt.
2010. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Lehet azért nem mehetsz bulizni, mert rosszak az eredményeid, és anyud fél, hogy ha bulizgatsz, akkor még rosszabbak lesznek. Ki kellene érdemelni, hogy elengedjen.


"Vetetni" meg ne akarj semmit, nem a te pénzedből van fizetve, úgyhogy örülj mindennek, amit kapsz.

2010. dec. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet ezért pontozni, de hidd el, hogy jobb jegyek=több szabadság. Ha te többet adsz, többet fogsz kapni. Tapasztalat. A legtöbb édesanyát kenyérre lehet kenni, ha fel is mutatsz valamit a suliban, sokkal jobb lenne a kapcsolatotok. Nem kell mindenből színjelesnek lenni. Ki kell választani a főbb tárgyakat, vagy amiből jó vagy vagy van tehetséged és fejleszteni rajtuk kicsit. Mindenki jobban járna nálatok.
2010. dec. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Csak megkérdezem, mi az, amit szeretnél vetetni? és milyenek a jegyeid? 2-3 körül?

egyébként tényleg igaz, én anno, mikor gyerek voltam, tudtam, hogy ha tanulok és besegítek a házimunkába, el vagyok engedve szórakozni is. És ez így fair... Úgyhogy tanulj, segíts a házmunkában.. ezt tudom tanácsolni...

Ja, és én ennyi idősen magam vágtam a hajam.. :)

2010. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

ha nem szeretsz tanulni, akkor mégis mit akarsz kezdeni az életeddel?

2es érettségi átlaggal mehetsz a tescoba polcot pakolni 80 ezerért. abból nem fog telni se fodrászra, se bulira.


mit tegyél? kezdj el tanulni. válassz ki 2-3 tárgyat, amiben erősebb vagy, és hajts rá.

eredmények nélkül nem fognak elismerni sehol

2010. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!