Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez igaz lehet? A kapcsolatra...

Ez igaz lehet? A kapcsolatra legalkalmatlanabb emberek vágynak leginkább egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
A saját személyiségünk rendszerében fellépő hiány kiegészülésért kiált, és arra késztet, hogy megtaláljam azt, aki betölti az űrt. Akinek sok a hiányossága és ki nem érlelt adottsága, nagyon intenzíven vágyik a párkapcsolatra.
2011. jan. 26. 18:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én abszolút alkalmatlan vagyok rá sajnos, nem tehetek róla :( Viszont nem is vágyom rá.
2011. jan. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%

de sok ilyet láttam. most hogy mondod, van benne igazság.


egy csomó lelkisérült, önbizalomhiányos embert ismerek, akik már kb ott tartanak, h a fél karjukat odaadnák egy nőért/pasiért.


az ilyenekre csak szánakozással teli elnéző mosollyal nézek, és konstatálom, hogy jobb lenne előbb saját magukkal jobban megismerkedni, mintsem másokat hajkurászni.

2011. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem, ez abszolút nem igaz. Nem lehet ilyen általános érvényű következtetéseket levonni. Ez ugyan olyan mint az ellentétek vonzzák egymást. Nem ez a jó kapcsolatok alapja.
2011. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%

Én olyan vagyok, aki tele van gátlásokkal, félelmekkel és nem tudom elkötelezni magam, de ennek ellenére nagyon akarok egy barátnőt.

19L

2011. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
barátnőt..mármint barátot, bocs:D
2011. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Igen igaz lehet,en igy vettem eszre pont a kornyezetemben. Es pont ezert van havonta uj baratja/baratnoje az ilyen "kapcsolatra ehes" egyeneknek, mert nehezen talaljak meg azt aki betoltene a bizonyos urt bennuk.
2011. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

19:02:


Höhhöhhő, kibújt a szög a zsákból. :D


Amúgy nem igaz, általánosítás.

2011. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Én régebben nagyon sokáig egyáltalán nem vágytam rá, aztán egyszer csak vágytam. :) Alkalmatlanabb lettem volna az idők során?

Abban van valami, hogy amilyen tulajdonság nekünk tetszik, de nincs meg bennünk, vagy megvan, csak nem merjük igazán kimutatni, akkor keressük az olyan emberek társaságát, akikben ez megvan. Én legalábbis valahogy így tapasztaltam.

2011. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Még egy adalék:

A házasság és a mongámia gyakran biztos kikötőt jelent a függésre hajlamos személyiségeknek. Aki még nem önálló, nem független, és nem képes saját maga menedzselni az életét, annak feltétlenül szüksége van egy társra, ezért főként párkapcsolatra vágyik.

2011. jan. 26. 19:13
 10/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Én tipikusan olyan ember vagyok, aki mindig szeretett volna kapcsolatot..18 voltam amikor az első komoly (és a mai napig)meglévő kapcsolatom kialakult.


Nagyon vágytam rá, de nem volt, mert a megfelelőt kerestem. Nem volt elég egy egyszerű, komolytalan kapcsolat.


Nem vagyok alkalmatlan rá, legalábbis 4 éve ugyanazzal az emberrel vagyok együtt és már másfél éve együtt élünk.


Szerintem, aki sok partnert válogat, annak épp, hogy nem annyira fontos a kapcsolat, inkább csak hogy legyen valakije. Az nem társra vágyik vagy arra, amit egy igazi kapcsolat valójában jelent.


Másrészt az egész valahol szerencse kérdése, kikre akadunk és kik próbálkoznak nálunk, amíg rájövünk, hogy milyen személyiségű ember számunkra az ideális.


Aki pedig alkalmatlan, az általában nem is vágyik rá. ( Pl. az önző emberek nem tudnak mások igényeihez alkalmazkodni és nem is akarnak).

2011. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!