Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen ismerted meg a...

Hány évesen ismerted meg a férjed/feleséged? Hányadik szerelem volt az életedben? Hogy ismerted meg?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, túl egy csomó csalódáson és már feladtam a keresgélést. De kíváncsi vagyok, ki hogy ismerte meg a párját és mikor jöttek össze.

jó lenne valami vidám történetet olvasni :)


2012. jan. 25. 19:46
1 2
 11/12 anonim válasza:
36%
A párom 34 éves volt, én 24. Egy éve vagyunk együtt.
2015. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Úgy érzem a mi történetünk különleges, bár ezt nyilván minden szerelmes pár így érzi :) 2014 nyarán eldöntöttem, hogy a se veled se nélküled magyar barátomat, aki Hollandiában él, és elszívta az agyát, elfelejtem, pontot teszek az ügy végére, még hozzá egy jó fizikai munkás nyárral a görög tengerparton. Ez az elhatározásom Rodosz szigetéig tartott, én nyári munkán voltam szobalány, ő szakács. Egy pillantás elég volt neki és üldözött szinte. Randik, tengerparti csillaglesés, koktélozások, és persze izzasztó meló várt ránk azon a nyáron minden nap és persze tengerparti szerelmeskedés, angol nyelven magyarázás. Elég ramatyul néztem ki a hónap végére, lestrapált a 40 fok, az idiot orosz Ludmillák visítozása, na meg a budipucolás. Hazajöttem, és elájultam, mert ő is hazajött, csak hogy a haza az ez esetben Magyarország volt. :) Együtt élünk 1 éve, én félév után éreztem, hogy ok, itt nincs súrlódás, minden megy magától, fülig :)
2015. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!