Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen ismerted meg a...

Hány évesen ismerted meg a férjed/feleséged? Hányadik szerelem volt az életedben? Hogy ismerted meg?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, túl egy csomó csalódáson és már feladtam a keresgélést. De kíváncsi vagyok, ki hogy ismerte meg a párját és mikor jöttek össze.

jó lenne valami vidám történetet olvasni :)


2012. jan. 25. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen ismertem meg egy céges fogadáson. Előtte 1 komolyabb kapcsolatom volt (3 évig), na meg az előtt egy klasszikus gimis diákszerelem, az örök első. :)


Most 36 éves vagyok, mára szülők lettünk.

2012. jan. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
En majdhogynem 24 vagyok, hozzad hasonloan en sem keresgelek, hanem varom, hogy mas keresgeljen. Engem nem sok csalodas ert- legalabbis nem olyanok, amiket nem lehet tulelni. No nem is a kerdesedre valaszolok, mivelhogy nem tudok, csak tetszik a topik, en is kivancsi vagyok, es furcsallom, hogy nem erkezett tobb valasz. :)
2012. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen ismertem meg, pár nappal múltam 20, mikor összejöttünk :) 1 hónap és 27 nap volt, míg lefeküdtünk egymással. Fél év után költöztünk össze, a 4. évfordulón kérte meg a kezem. az 5.-en lesz az esküvőnk. Nekem ő volt az első barátom, azért emlékszem apró részletekre :) mármint volt előtte is, de a csóknál tovább nem jutottam senkivel. Úgyhogy én azt mondom, nem vagy lekésve semmiről :) egyébként 24 vagyok.

egy munkahelyen dolgoztunk, én pénztáros voltam, ő biztonsági őr és nem mellékes, hogy nekem az unokatestvére tetszett, lényegében általa ismerkedtünk meg :) aztán vele is elkezdtem beszélgetni :)

2012. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

én a vonaton utaztam fel egyetemre. Én 20 ő 21. Már akkor szemeztünk egymással. Aztán egy egyetemre jártunk ,együtt utaztunk, és végül sokat voltunk együtt. Összemelegedtünk.

Aztán jött a suli vége. Én mentem finnbe tanulni, ő itthon maradt. Megbeszéltük, hogy legyen távkapcsolat ,de bármelyikünk beleszeret valaki másba, akkor szólunk.

Hát nem szerettem másba :)

Aztán 4 év után hazajöttem végleg. Letelepedtünk. Családot alapítottunk. Házasodni nem házasodtunk össze, mert megbeszéltük, hogy nekünk elég, ha a szívünk van egybe kötve.

Megvan mindenünk, boldogok vagyunk.

38N

2012. jan. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár még nem a férjem, de az csak idő kérdése :)


16 és fél vées voltam, amikor megismertem "rensdesen" (korábban csak látásból - egy községben lakunk). 17 múltam, amikor összejöttünk/járni kezdtünk. 23 éves voltam, amikor megkérte a kezem. Most kicsit közelebb vagyok a 25-höz, mint a 24-hez. Ő szeretne mielőbb esküvőt, csak sajnos ez még bizonyos okokból várat magára.


Az a legszebb az egészben, hogy mi nagyon jó barátok lettünk megismerkedésünk után, és már mindenki számára nyilvánvaló volt, hogy mi egymásnak lettünk teremtve, csak mi ketten tagadtuk váltig, hogy . . . ááááá, csak barátok vagyunk . . . Aztán szokásos hétvégi bulitúra - elmentünk és jól berúgtunk - elszabadultak a hormonok. Ott beláttuk - én legalábbis - hogy ez, akármennyire is vigyáztam rá, hogy a barátságunk megmaradjon, már sokkal nagyobb valamivé nőtte ki magát. A mai napig imádom, pedig már több, mint 7 éve együtt vagyunk. És még mindig ő a legjobb barátom :)

2012. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 21 ő 19 éves volt!

Első szerelem volt mindkettőnk életében!

Egy munkahelyen mutattak be minket egymásnak, majd egy 1-2 ezres továbbképzésen a sorba mögötte álltam pár nappal később. Elkezdtünk beszélgetni, összejöttünk, másfél év múlva jött az esküvő.

25/F

2012. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én most 21 vagyok, lassan 3 éve vagyok együtt a párommal(fiú). jövőre lesz az esküvő.

előtte 3 'komoly' kapcsolatom volt, kb. 3 hónap mindegyik, de futó kaland több. (1-2hét, ilyesmik)


neki én vagyok az első, ő is 21

2012. jan. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szerencsések vagytok hogy ilyen fiatalon találkoztatok egymással...szinte mindenki
2012. jan. 26. 00:32
 9/12 anonim ***** válasza:
24 voltam, amikor megismertem, de akkor más kapcsolatban voltam. Aztán annak vége lett, teljesen elsodort az élet az említetttől, és mégis egymásra találtunk ezelőtt 5, megismerkedésünk után 6 évvel. Most várjuk az első babánkat, máf házaspárként. :)
2012. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*már
2012. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!