Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mi a mentség egy anyától?

Erre mi a mentség egy anyától?

Figyelt kérdés

Hazajött és mint mindig belém kötött mert stresszes. Szokásos: nem pakoltál el(rend volt a szobámba), gépezel(ennyi a pihenésem),szalad a ház stbstb.

Agyfszt kapott bejött nekem esett egy könyvvel ütni. Mondtam neki,hogy ehhez nincs joga,de neki van,mondtam neki,hogy ne lepődj meg ha vissza adom és teljesen kiakadt.

Tudni kell,hogy apám meghalt mikor 6éves voltam azóta senkije nem volt. Nekem 4 éve van barátom aki rendes, vele volt eddig csak szexuális kapcsolatom és nem is hiszem,hogy lesz más pasim,mert nagyon komoly a dolog.

Erre lehordott minden kur vának..,hogy nekem fiúm van és sokat vagyuk náluk.. a saját lányát lehordta ku rvának.. Csak azért,mert ő féltékeny és ha,neki rossz volt akkor nekem is legyen?! Azt hiszi,hogy én akartam,hogy meghaljon az apám? Nem tudom mit gondol. Megmondtam neki,hogy oké akkor én szépen lelépek és vissza sem jövök.. persze,hogy örülne neki meg is mondta,hogy takarodjak el.


2012. jan. 24. 19:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
73%
Te egy aszázból. a többi meg ne így látja. Az tönkre teszi , érzelmileg zsarolja a fiatalokat. Sokat láttam már. Minden tiszteletem a Tiéd. Te jó lehetsz. A százból az az egy.
2012. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!