Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az olyan...

Mi a véleményed az olyan férfiról, akinek már két gyermeke van két anyától, de azt mondja megváltozott?

Figyelt kérdés
Mit éreznél, hogy vágnál így neki a közös jövőnek? (egyik gyerek kicsi, másik nagy)
2010. okt. 20. 14:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Simán elképzelhető, hogy 2 hosszú kapcsolata volt és mindkettőből született gyereke.

Ezek miatt nem aggódnék!

2010. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Senki sem tud megváltozni, ez csak mese.
2010. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg hogy viselkedik a gyerekeivel illetve az anyákkal. Nekem ez mindent elárulna.
2010. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Az nem képzelhető el, hogy a nő is hibás volt? Az nem képzelhető el, hogy csupán nem illettek össze a feleségeivel? Annyi más okból lehet válni, nem csak azért mert a pasi egy léhűtő tróger.

Irom ezt nő létemre

2010. okt. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen férfit. És most a 3. házasságában, a 3. feleségével a 3. babát tervezik. Akit én ismerek, az egy nagyon normális pasas. Nem is tudom, hol és miért siklottak ki az előző házasságai. Az egyik feleségét ismerem, azon nem csodálkozom, h nem jöttek ki.


A lányai imádják az apjukat. Szóval emberfüggő a dolog. Bár felelőtlenségnek tűnhet, de a dolgok mélyére is kell nézni ilyen esetben.

2010. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Én nem alakítanék ki vele kapcsolatot, közös jövőt meg pláne nem terveznék vele. Miért kell bizonygatnia, hogy megváltozott?
2010. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem mindig a pasi a hibás. Én ismerek olyan pasit aki nem szeretett volna gyereket a kapcsolat elején ezt közölte is, mire a csaj szólt már késő volt elvetetni, ez mégegyszer megismétlődött. Nagyon űgy tünt mindkét esetben, hogy a gyerekkel szerették volna maguk mellett tartani, de ezért egy rosszul működő kapcsolatot nem lehet fenntartani. Most a srác szenved, imádja a gyerekeit és azok is őt, havonta tudnak csak találkozni /nagy távolságok miatt/. Mostmár nem mer közeledni a nők felé /pedig még fiatal/ mert fél az újabb kudarcoktól. Én úgy gondolom a mai világban ezért nem kell elítélni rögtön egy pasit. Próbálj reális lenni és minél jobban kiismerni a társad mielőtt komolyan belevágsz ebbe a kapcsolatba!
2010. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Én azért írtam, hogy nem alakítanék ki kapcsolatot egy ilyen pasassal, aki azt mondja, hogy megváltozott, mert a saját volt férjemből indultam ki. Odavan a gyerekeiért, szépen bekajáltam a "már megváltoztam" dumát, aztán kiderült, hogy a francokat. Nem haraggal váltunk egyébként el, de már nem bánom, hogy mást etet a hülyeségeivel. Néha sajnálom a barátnőjét, mert úgy pofára fog esni szegény, mint a franc. Ő gyereket akar, családot, a volt férjem meg kalandozni ezerrel....
2010. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Figyi, légyszi írd már le, hogy miben kellett neki megváltozni? Szerintem ne nagyon éld bele magad az ásó kapa nagyharangba.
2010. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Abban gondolja hogy megváltozott, hogy most már csak házasságban tudja elképzelni, hogy családja legyen. Eddig barátnők próbálták "így" megfogni.
2010. okt. 20. 15:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!